Ramazan Bayramı Özel Dubai Turu 3 Gece 4 Gün

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
DUBAİ TURU

DUBAİ ve ABU DHABİ İKONLARI TURU DAHİL …

Pegasus Havayolları tarifeli seferleri
Tüm Türkiye ve Kıbrıs’tan Bağlantı İmkânı ile …
3 GECE 4 TAM GÜN KONAKLAMA

“Vize Dahil & Yarım Pansiyon Avantajlı Ekstra Tur Paketi” Seçenekleri ile…


1. Gün İSTANBUL – SHARJAH

Seyahatimiz, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde başlıyor. Uçuşumuzdan 3 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra, Pegasus Havayolları'nın PC746 sefer numaralı ortak tarifeli uçuşuyla 22:35'te Sharjah'a doğru havalanıyoruz. Bu eşsiz yolculuğun başlangıcıyla birlikte, heyecan dolu anlar bizleri bekliyor.

2. Gün SHARJAH – DUBAİ – DUBAİ İKONLARI ŞEHİR TURU – (Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu)

Yerel saatle sabah 04:00'te Sharjah Havalimanı'na varışımızın ardından, havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Dubai'nin ikonik noktalarını keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Sabah kahvaltısı için serbest zamanımızı lokal bir restoranda geçireceğiz. Ardından, Gökdelenler Caddesi olarak da bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinde başlayacağımız turumuzda ilk durağımız, Dünyanın 8. Harikası olarak adlandırılan ve tüm zamanların en iddialı turistik projelerinden biri olan Palmiye Adası olacak. Burada, ünlü restoranları ve kafeleriyle meşhur Palmiye The Pointe'de yürüyüş yapma ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacak. Bu süre içinde isteyen misafirlerimiz Monorail treniyle (5 Euro bilet ücreti) ya da Palmiye Adası'nı 52. kattaki gözlem terasından (25 Euro bilet ücreti) keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Sonrasında, Dubai'nin diğer önemli simgeleri olan Burj Al Arab Yelken Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Jumeirah Sheik Sarayı ve Özel Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Dubai Kayak Merkezi'ni panoramik olarak göreceğiz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zamanımız olacak. Akşam isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu'na (85 Euro) katılabilirler. Bu turda, Dubai'nin ışıkları altındaki güzelliğini, teknede sunulacak eğlence ve şovlar eşliğinde, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz soft içeceklerin dahil olduğu Dubai Marina Dhow Cruise tekne gezisine katılacağız. Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır.

3.Gün DUBAİ (Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu) – (Burj Khalifa At The Top) – (Global Village ya da La Perle Show)


Sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu'na (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, petrol öncesi Dubai'nin yerel yaşamını gözlemleyebileceğimiz Bastakiya Bölgesi'ni ziyaret edeceğiz. Dar sokakları, Meena Pazarı ve geleneksel Bedevi mahallelerini keşfedeceğiz. Sonrasında, Al Seef'in ünlü mimarisi ve çarşısını göreceğiz ve serbest zamanın ardından altın, baharat, hurma ve elektronikçi çarşılarını ziyaret edeceğiz. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından, Dubai Downtown'a hareket edeceğiz. Dubai Opera binası, Boulevard caddesi ve Wing of Mexico - Burj Plaza gibi mekanları görecek ve ardından Dünya'nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa'nın önünde bulunarak, Burj Gölü'ndeki renkli ışık ve ses gösterisi olan "The Dubai Fountain Show"u izleyeceğiz. Souk Al Bahar - Dubai Mall'da serbest zamanımızda alışveriş yapabilir ya da isteyen misafirlerimiz Burj Khalifa'nın 124. katına çıkarak Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Global Village Festival Turu'na (35 Euro) katılabilirler. Bu turda, Türk sokağı dahil olmak üzere, dünya genelindeki 90'dan fazla ülkenin kültürünü bir araya getiren Global Village'ı ziyaret edeceğiz. Dünya çapında ünlü gösterileri ve etkinlikleriyle dolu olan bu büyük turizm ve alışveriş projesini keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak La Perle Show'a (95 Euro) katılabilirler. Bu muhteşem akrobasi gösterisi, Dubai'nin en büyük canlı prodüksiyonu olan La Perle Show'da nefes kesen performanslarla sizleri büyüleyecek. Tur sonunda otelimize transfer sağlanacaktır ve dinlenmek üzere serbest zaman başlayacaktır.

4.Gün DUBAİ – (Frame Turu) – (Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Frame Turu'na (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda, "Gezegendeki en büyük resim çerçevesi" olarak bilinen Dubai Frame'in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını gözlemleyecek ve Dubai'nin gelişimini görsel şovlar eşliğinde izleyeceğiz. Ayrıca, 150 metre yükseklikteki cam taban üzerinde yürüyerek adrenalin dolu anlar yaşayacağız. Tur sonunda otelimize dönüyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu'na (95 Euro) katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeeplerle hareket edeceğiz. Çölde unutulmaz anlar yaşayacak, off-road macerası ve fotoğraf molasının ardından Bedevi kampına varacağız. Burada deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerle yapılan kına dövmesi yaptırabilir ve geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleriyle hatıra fotoğrafı çektirebiliriz. Akşam yemeğimizi Barbekü açık büfe olarak alacak ve Bedevi hayatını deneyimleyeceğiz. Turumuzun ardından Dubai'nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Dubai Outlet Mall'a gideceğiz. Birçok ünlü markanın outlet mağazalarını ziyaret ederek, Özel Plus İndirim Card ile avantajlı fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı bulacağız. Sonrasında otelimize transfer sağlanacak ve dinlenmek üzere serbest zaman başlayacaktır.

5.Gün    DUBAİ – (Miracle Garden Turu) – ABU DHABİ İKONLARI TURU – (Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri)

Sabah kahvaltısı ve otel çıkış işlemlerimizin ardından, arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Miracle Garden (Mucize Bahçe) Tema Park Turu'nu (55 Euro) düzenliyoruz. Miracle Garden, 30 Eylül - 29 Nisan tarihleri arasında ziyarete açıktır. 50 milyondan fazla çiçeği barındıran Miracle Garden, bitkilerle süslenmiş arabalardan, muhteşem heykellere, çiçek evlere ve daha birçok özel dekora ev sahipliği yapıyor. Her yıl 1,5 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Miracle Garden, 2013 yılında Dünya'nın en büyük bahçesi olma özelliği taşıyor ve 2016 yılında Dünya'nın en büyük çiçek heykeli olan "Airbus A380" ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Bu muhteşem bahçede renkli kemerler, desenlerle süslenmiş çiçek duvarları ve daha fazlasını keşfedeceğiz. Miracle Garden gezimizin ardından, Abu Dhabi İkonları Şehir Turu için Abu Dhabi'ye hareket ediyoruz. (Dubai - Abu Dhabi arası 125 km) Abu Dhabi gezimizde, yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi'nin 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü iken bugün modern bir şehir haline geldiğine tanık olacağız. Göreceğimiz yerler arasında Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan ve Corniche bulunmaktadır. Şehir turunun ardından kişisel aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Bu süre içinde, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, dünya kültürlerini birleştirmek amacıyla tasarlanan ve Osmanlı mimarisinin etkilerini taşıyan Sheikh Zayed Camii'ni ziyaret edeceğiz. Ardından, eğlence adası olarak bilinen Yas Adası'nı ziyaret edeceğiz. Burada Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix pisti, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World gibi eğlence merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Yas Mall'da alışveriş yapmak ve kişisel aktivitelerde bulunmak için serbest zamanımız olacak. Akşam yemeğinin ardından, Abu Dhabi'nin jet sosyetesinin uğrak yeri olan Yas Marina'da fotoğraf çekme ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacak.

6.Gün ABU DHABİ – İSTANBUL

Rehberimizin belirteceği saatte İstanbul ‘a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Abu Dhabi Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC407 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 04:55‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 08:35‘da Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

YARIM PANSİYON (3 Akşam ve 1 Öğle Yemeği ile)
Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 300 € yerine 250 €
Pakete Dahil Olan Hizmetler:

Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)
Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)
Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)
Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro)

VİZE DAHİL &YARIM PANSİYON (3 Akşam ve 1 Öğle Yemeği ile
Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 390 € yerine 325 €
Pakete Dahil Olan Hizmetler:

Dubai Vizesi (90 Euro)
Öğle Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)
Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)
Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)
Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro)


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile S.Gökçen HL– Sharjah // Abu Dhabi – S.Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri,
 • Havalimanı transferleri
 • Tercih edilen otelde 3 gece oda &ampx; kahvaltı konaklamalar.
 • Dubai İkonları Şehir Turu
 • Abu Dhabi İkonları Şehir Turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • 4* Metropolitan Hotel misafirlerine özel, “5* Grand Habtoor Jumeirah by Marriott ‘da 1 TAM GÜN ÜCRETSİZ plaj kullanımı”
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Dubai Vizesi 90 Euro (seyahat süresince geçerli, tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi (kişi başı 15 Euro)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama
 • vergileridir.)
ÖNEMLİ NOTLAR :

Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir. Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai
Havalimanı ‘nda karşılamaktadır,
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli
sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir.
Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve
hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik
edebilir.

- Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E.
‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem
bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

GENEL ŞARTLAR

 

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; valstur gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; valstur'dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu valstur ’dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin valstur tarafından iptal edilmesi durumunda valstur ’dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, valstur  sorumlu tutulamaz.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde valstur iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turların fiyatlandırması yeterli katılım olmadığında artış gösterebilir.

İptal ve değişiklik

 

Paket turun başlamasından en az 30 gün önce yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.
Paket turun başlamasına 30 günden daha az süre kala yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, herhangi bir iade gerçekleştirilmemektedir.


Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar


Programda belirtilen ekstra turlar ve geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler İngilizce rehberlik hizmeti ile sunulabilir.  Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

Uçuşlar Hakkında


Valstur hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. valstur , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, valstur 'un sorumluluğunda değildir.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.


Diğer Hususlar


valstur misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda valstur ’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire valstur  tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce valstur tarafından bilgi verilecektir.

Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

valstur tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve valstur tarafından garanti edilemez.

Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

valstur zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan valstur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, valstur herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize


T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır.

T.C. yeşil pasaportu sahibi vatandaşlar B.A.E. ‘ne yapacakları seyahatlerde vizeden muaftır. Yeşil Pasaport ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

valstur misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak valstur `un hiçbir sorumluluğu yoktur. valstur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında valstur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da valstur aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan valstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan valstur sorumlu olmayacaktır.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Ramazan Bayramı Özel Dubai Turu 3 Gece 4 Gün
5 Gece 6 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM