Rüya Ada Bali - Ubud Turu KURBAN BAYRAMI ÖZEL -

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
RÜYA ADA BALİ - UBUD TURU
6 GECE KONAKLAMALI
KURBAN BAYRAMI ÖZEL
UBUD (2) BALİ (4)

Muhteşem Sahilleri İle Bali ve Yağmur Ormanlarında Bir Rüya Ubud…


 1. 1.GÜN: İSTANBUL-KUALA LUMPUR-DENPASAR-UBUD


 1. Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde, Batik Air kontuarı önünde 22:00'da buluşacağız. (Uçuş, Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayan gece) Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben, Batik Air OD724 tarifeli uçuşuyla saat 00:40'ta Denpasar'a hareket edeceğiz. Yerel saatle 16:35'te Kuala Lumpur'a varış. Ardından 17:50'de OD171 sefer sayılı uçuşumuzla Denpasar'a geri hareket edeceğiz. Saat 21:00'de Denpasar'a varışımızın ardından, bizi bekleyen özel otobüsle Adanın Kültür Merkezi Ubud'daki otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.


 1. 2.GÜN: UBUD


 2. Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kintamani Turu'na katılabilirler. Geceleme otelimizde. Ekstra Kintamani - Volkan Turu: Kişi Başı 85 USD (Öğle Yemeği Dahil) 08:30'da otelimizden hareket edeceğiz. İyi ve kötünün sonsuz mücadelesini konu alan geleneksel Barong Dans Performansını izlemek üzere Batubulan Köyü'ne gideceğiz. Gösterinin ardından Celuk'a hareket edeceğiz. Gümüş ve ahşabın hünerli zanaatkarların elinde nasıl sanat eserine dönüştüğüne tanıklık edeceğiz ve onlarla tanışacağız. Batur Yanardağının görkemli konisi ve uçsuz bucaksız krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani'ye hareket edeceğiz. Penelokan Tepesinden 'Kutsal Su Tapınağı' olarak bilinen Tirta Empul Tapınağı'na inen yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Yemeğin ardından etkileyici vadi manzarasıyla Sahio Gunung Kawi Kraliyet Anıtını ziyaret edeceğiz. Bali'nin en iyi pirinç teraslarından biri olan Tegalalang'ı göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer olacağız.


 1. 3.GÜN: UBUD-BALİ


 2. Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştirecek ve Endonezya'nın incisi Bali'deki otelimize hareket edeceğiz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Besakih Turu'na katılabilirler. Ekstra Bali Harikaları (Besakih) Turu: Kişi Başı 95 USD Turumuzun ilk durağı, sanatsallığı ve mimarisiyle ünlü olan Klungkung'daki adalet sarayı "Kerta Gosa" olacak. Sonrasında yeşil bir tepe ve altında pirinç terası bulunan Bukit Jambul'a gideceğiz. Bu yaylada pirinç terası altında verimli tropikal ağaçlarla çevrili vadiyi göreceğiz. Ardından turumuzun en önemli noktalarından biri olan ve Bali'nin ana tapınağı olan Besakih'e hareket edeceğiz. Besakih, adanın en büyük dağı olan Gunung Agung'un volkanik eğimli, bin metreden fazla bir kısmında yer alır ve Bali'nin 23 ayrı fakat ilgili bireysel tapınaklarından oluşan en büyük tapınağıdır. Bunlardan en önemlisi, dağa kadar uzanan altı katlı bir tapınak olan Pura Penataran Agung'dur. Burada sis içeri girerse, bulutların içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Aksi takdirde manzara denize kadar uzanır ve kaçırılmaması gereken bir manzaradır. Sonrasında öğle yemeği için yerel bir restorana gideceğiz. Öğle yemeği sonrası Luwak Kahve Alanı, Kehen Tapınağı ve Penglipuran Köyü ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz ve ardından otelimize transfer olacağız.


 1. 4.GÜN: BALİ


 2. Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Turuna katılabilirler. Ekstra Bali Harikaları (Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Turu): Kişi Başı 80 USD Kayalık uçurumların kenarındaki ünlü Uluwatu Tapınağı Pura Luhur, 11. yüzyılda inşa edilmiştir ve büyüleyici sahil manzarasıyla antik hayata bir bakış sunacaktır. Deniz seviyesinden 70 metre yukarıda, Hint Okyanusu manzarası eşliğinde tapınakta yaşayan maymunlarla tanışabilirsiniz. Sonrasında gün batımı ile birlikte büyüleyici bir Kecak Ateş Dansı sizi bekliyor olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. 3. 5.GÜN: BALİ


 4. Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Nusa Penida Adası Turuna katılabilirler. Ekstra Nusa Penida Adası Turu: Kişi Başı 95 USD Bu turumuzda Bali'nin hemen karşısında bulunan Nusa Penida Adası'na gidiyoruz. İlk durağımız Nusa Penida Adası'nın güneybatı kıyısında bulunan tenha ve doğal bir plaj olan Kelingking Plajı olacak. Bu muhteşem ve şaşırtıcı plajın simge yapısı büyük dalgaların üzerine çarptığı, bitkilerle kaplı kireçtaşı bir burun. Ardından Broken Beach'e devam ediyoruz. Yerel adı Pasih Uug olan bu yer, seyahat fotoğrafçıları ve muhteşem panoramik manzaraların tadını çıkarmak isteyenler için harika bir mekan. Ardından son durağımız olan Angel Billabong olacak. Angel Billabong Plajı'nın bu turistik yeri Pasih Uug Plajı'nın bitişiğindedir. Geziniz boyunca dolambaçlı sokaklar ve doğal kırlar size eşlik edecek. Çok güzel bir doğa harikası olan Angel Billabong gezisi sonrası unutulmaz anılarımızla beraber otelimize dönüyoruz. 1. 6.GÜN: BALİ


 2. Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Beach Club & Tanah Lot Turuna katılabilirler. Ekstra Beach Club & Tanah Lot Turu: Kişi Başı 95 USD Bu turumuzda Bali'de okyanusun keyfini doyasıya yaşamak için Beach Club'a gidiyoruz. Burada su kaydırakları ve çeşitli su sporları gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Club içerisinde istediğiniz gibi sipariş verebileceğiniz büfeler ve alakart restoranlar bulunmaktadır. (Yemek fiyata dahil değildir.) Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve Bali'deki en çok fotoğraflanan tapınaklardan biri olan Tanah Lot Tapınağı'nda gün batımını seyretmek için hareket ediyoruz. Kıyının hemen dışındaki bir kayaya inşa edilmiş bu tapınak, özellikle gün batımında Bali'de görülmesi gereken yerlerden biridir. 1. 7.GÜN: BALİ - KUALA LUMPUR - İSTANBUL


 2. Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferi. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından saat 12:45'te Batik Air OD158 seferiyle Kuala Lumpur'a hareket ediyoruz. Yerel saatle 15:55'te Kuala Lumpur Havalimanına varış ve ardından OD723 sefer numaralı uçuş ile 17:00'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 23:10'da Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.Dahil Olan Hizmetler :
 • Batik Air ile SAW-KUL-DPS-KUL-SAW gidiş dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Ubud (2) Gece ve Bali’de (4) Gece toplamda 6 gece Oda &ampx; Kahvaltı konaklama
 • Havalimanı ve otel vergileri
 • Programda dahil olarak belirtilmiş transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Seyahat sağlık sigortası 30 EUR (İsteğe Bağlı)
 • Endonezya Vizesi (Ülkeye Girişte Kişi Başı 35 USD)
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar


GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Valstur, gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Valstur'den alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Valstur'den bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Valstur tarafından iptal edilmesi durumunda Valstur'den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Valstur sorumlu tutulamaz.

3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Valstur, iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkına sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Miami Turlarımızda, İstanbul – Miami – İstanbul arası ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal ve değişiklik hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Valstur’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Valstur tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önceden bilgi alınması gerekmektedir. Valstur ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

6- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.

7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, ayrıca hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

9- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, bel, boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

10- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur veya yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yapılmamaktadır.

11- Valstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

12- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

13- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

14- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

15- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

16- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

17- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

18- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Valstur’un sorumluluğunda değildir.

19- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

20- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.


   Bali, 14 şubat 2024 tarihinden itibaren yabancı turistlere giriş vergisi uygulamaya başlayacaktır.  


Bali Hükümeti hava, deniz ve kara yoluyla seyahat eden yabancı turistlere Turist Vergisi uygulayacaktır. Verginin elektronik olarak ödenmesi gerekecek ve yerli Endonezyalı turistler için geçerli olmayacaktır. Tüm yabancı ziyaretçilerden 150.000 IDR (10 USD) turizm vergisi alınacaktır.

1- Yolcularımız, Bali'ye iniş kapısına gelmeden önce https://lovebali.baliprov.go.id Web Sitesinden veya Mobil üzerinden Love Bali Uygulamasına giriş yaparak verileri doldurup ücreti ödeyebileceklerdir.

2- Kullanılacak ödeme yöntemi kredi kartı, banka havalesi, sanal hesap ve QRIS olmalıdır.

3- Love Bali uygulaması üzerinden ödeme yapılamıyorsa, yabancı turistlerin havaalanındaki Bank Rakyat Indonesia (BRI) ödeme noktalarında nakit harici ödeme yapmaları gerekecektir.

4- İşlem başarılı olduğunda, yabancı turist yolcularımız ücretin ödendiğine dair bir bildirim alacaktır. Ödeme tamamandıktan sonra yolcularımız ülkeye giriş yapabileceklerdir.


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

15 Haziran 2024 3* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.399 EUR1.399 EUR1.599 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
10 Oda  10 Kişi

15 Haziran 2024 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.449 EUR1.449 EUR1.799 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.449 EUR
10 Oda  10 Kişi

15 Haziran 2024 5* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.599 EUR1.599 EUR1.999 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.599 EUR
10 Oda  10 Kişi
Rüya Ada Bali - Ubud Turu KURBAN BAYRAMI ÖZEL -
6 Gece 7 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM