Sc İnn Hotel İzmir

Mürsel Paşa Bulvarı No:2/2 Konak - İzmir / Türkiye Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

SC Inn Boutique Otel,Meryem Ana' ya 65 km, Efes' e 60 km, Pamukkale' e 220 km ve Bergama' ya 90 km uzaklıktadır. Ayrıca, havaalanına 10 mesafededir.

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

Oda Özelikleri
Otelde 62 standart ve 1 suit oda olmak üzere toplam 63 oda bulunmaktadır. Konfor ve güvenliğiniz için odalarda, bilgisayar kontrollü merkezi ısıtma soğutma sistemleri, kablosuz internet erişimi, uydu yayınları, plazma TV, mini bar, direkt telefon hattı, elektronik kasa, kettle, saç kurutma makinesi, banyoda telefon, günlük gazete ve 24 saat oda servisi mevcuttur.

Genel Özellikler

Otelin lobisinde, kahvenizi ya da çayıınızı yudumlayabilir ve bu geniş ve rahat ortamda rahatlayabilirsiniz.

Otelin, Beyaz Restaurant' ın da kahvaltınızı edebilirsiniz. Ayrıca, şık bir ortam ve iyi bir servisle öğle ve akşam yemeklerinizde, yemekli iş toplantılarınızda Beyaz Restaurant yanınızda olacak.

Otelin biri 100 kişilik, diğeri 50 kişilik olmak üzere iki adet konferans salonu bulunmaktadır. Ayrıca otelin çok amaçlı konferans salonu olan Salon Ozan' da konferanslarınızı ve iş yemeklerinizi aynı anda verebilirsiniz. Otelde bulunan bir adet VIP salonu da bulunmaktadır.


Fitness Salonunda ister bireysel, ister görevli personel eşliğinde fitness aletlerinden faydalanabilir ve buhar odasında günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Konaklama Tipi

Oda Kahvaltı

Google Koordinat

38.423787, 27.144451

Otel Ön Yazısı

SC Inn Boutique Otel İzmir Fuarın yanında yer almakta olup izmir konak, Alsancak,Kordona yürüme mesafesindedir.

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM