Sharm El Sheikh & Kahire 6 Gece THY ile

20 Nisan - 24 Nisan 2024 

HURGHADA TURU
Türk Hava Yolları ile
08,20,27 Nisan & 14 Haziran & 14 Temmuz & 28 Ağustos & 25 Eylül Hareket 4 gece konaklama


1. Gün ISTANBUL  – HURGHADA
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde, Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma için uçuşunuzdan 3 saat önce hazır olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinizin tamamlanmasının ardından, Türk Hava Yolları'nın TK 702 sefer sayılı uçuşuyla saat 02.05'te Hurghada'ya hareket edeceksiniz. Yerel saatle 03.50'de Hurghada'ya varışınızın ardından otelimize transfer sağlanacaktır. Otele yerleşme işlemlerinin ardından dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Geceleme otelde.


Ertesi gün otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından, denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Gün boyunca istediğiniz gibi serbest zaman geçirebilir, otelin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Geceleme otelde devam edecektir.

2. Gün HURGHADA
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Şehir Turu & 4x4’ler ile Çöl Safari Turu & Deve Gezisi (65 Euro) turuna katılabilirler.
Şehir turumuzda, Hurghada’nın geçmişteki şehir merkezi El Dahar Bölgesi, günümüzdeki modern turizm merkezi Sakkala Bölgesi ve alışveriş merkezlerinin ve turistik tesislerin yer aldığı Sahl Hasheesh Bölgesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından 4x4 araçlarımızla gerçekleştireceğimiz geleneksel çöl deneyimi yaşayacağımız safari turuna katılacağız. Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir.

3.GÜN HURGHADA 
Sabah kahvaltısının ardından otelde serbest zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Orange Bay Cruise (75 Euro) turuna katılabilirler.


Bu turda, Kızıldeniz'in en eşsiz koylarından birinde öğle yemeği eşliğinde keyifli bir tekne turu yapacağız. Doğanın güzellikleriyle çevrili bu deneyimde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir

4./5. Gün HURGHADA - İSTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı (145 Euro) turuna katılabilirler. Bu turda, Mısır'ın Firavunlar Dönemi'nde büyük öneme sahip olan Luxor ve çevresindeki tarihi yerlerin keşfine çıkacağız. Krallar Vadisi'nde yer alan muhteşem mezarları, Hatshepsut'un etkileyici anıtını, Karnak Tapınağı'nın görkemini, Memnon Heykelleri'ni ve Deir El Bahari Tapınağı'nı ziyaret edeceğiz.

Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir.  Luxor’a gerçekleştireceğimiz turumuzda, döneme ait tapınakları ziyaret ederek Firavunlar Dönemi'nin tarihi zenginliklerine şahitlik etme imkanı bulacağız. Turumuzun sonunda havalimanına transfer sağlanacak. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 703 sefer sayılı uçuşu ile saat 04.45’te İstanbul’a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 08.40’da İstanbul’a varışımızla turumuzun sona erecektir.

PAKET FİYATINA DÂHİL OLAN HİZMETLER
• Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Hurghada (HRG) – İstanbul (IST) arası uçak bileti
• Havalimanı Vergileri
• Alan – otel – alan transferleri
• Seçilecek kategori otelde 4 gece her şey dâhil konaklama
• Panoramik Hurghada şehir turu
• Türkçe Rehberlik hizmetleri


PAKET FİYATINA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Vize Ücreti
• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar


BILGILENDIRME ,
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur VVals Tur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Vals Tur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Vals Tur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltıla
r, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Vals Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Vals Tur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Vals Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Vals Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Vals Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
-Vals Tur , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Vals Tur , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır

tur programı

HURGHADA TURU
Türk Hava Yolları ile
08,20,27 Nisan & 14 Haziran & 14 Temmuz & 28 Ağustos & 25 Eylül Hareket 4 gece konaklama
1. Gün ISTANBUL  – HURGHADA
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde, Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma için uçuşunuzdan 3 saat önce hazır olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinizin tamamlanmasının ardından, Türk Hava Yolları'nın TK 702 sefer sayılı uçuşuyla saat 02.05'te Hurghada'ya hareket edeceksiniz. Yerel saatle 03.50'de Hurghada'ya varışınızın ardından otelimize transfer sağlanacaktır. Otele yerleşme işlemlerinin ardından dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Geceleme otelde.Ertesi gün otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından, denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Gün boyunca istediğiniz gibi serbest zaman geçirebilir, otelin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Geceleme otelde devam edecektir.

2. Gün HURGHADA
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Şehir Turu & 4x4’ler ile Çöl Safari Turu & Deve Gezisi (65 Euro) turuna katılabilirler. Şehir turumuzda, Hurghada’nın geçmişteki şehir merkezi El Dahar Bölgesi, günümüzdeki modern turizm merkezi Sakkala Bölgesi ve alışveriş merkezlerinin ve turistik tesislerin yer aldığı Sahl Hasheesh Bölgesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından 4x4 araçlarımızla gerçekleştireceğimiz geleneksel çöl deneyimi yaşayacağımız safari turuna katılacağız. Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir.


3.Gün HURG
HADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Orange Bay Cruise (75 Euro) turuna katılabilirler. Kızıldeniz'in en eşsiz koylarından birinde gerçekleştireceğimiz öğle yemekli tekne turumuzda, muhteşem manzaralar eşliğinde keyifli bir zaman geçireceğiz.Turun ardından otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir.

4./5. Gün HURGHADA - İSTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı (145 Euro) turuna katılabilirler. Bu turda, Mısır'ın Firavunlar Dönemi'nde büyük öneme sahip olan Luxor ve çevresindeki tarihi yerlerin keşfine çıkacağız. Krallar Vadisi'nde yer alan muhteşem mezarları, Hatshepsut'un etkileyici anıtını, Karnak Tapınağı'nın görkemini, Memnon Heykelleri'ni ve Deir El Bahari Tapınağı'nı ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer sağlanacaktır. Geceleme otelde devam edecektir.


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

27 Nisan 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.04.2024 - 01.05.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.119 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Haziran 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 18.06.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.119 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Haziran 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 18.06.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.119 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Temmuz 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.07.2024 - 18.07.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.119 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Ağustos 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 01.09.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.119 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Eylül 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 29.09.2024
Herşey Dahil
829 EUR829 EUR1.099 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 829 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Sharm El Sheikh & Kahire 6 Gece THY ile
6 Gece 7 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM