s
1991 Yılından bu yana Türk Turizmi'nin ve tatil severlerin hizmetinde olan Valstur, 2011 yılında kurumsal kimliğini ve altyapısını yenileyerek, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar neticesinde kurumsal müşterilerine de artık çok daha hızlı, güvenilir ve çözümsel hizmetler sunmaktadır.

İş Seyahatleri


Günümüzde şirketlerin en büyük giderleri arasında yer alan seyahat harcamalarınızı alternatif öneriler ile minimize ediyoruz, ayrıca tüm bu koşullar ile 7 gün 24 saat online rezervasyon imkanı sunmaktayız.

Motivasyon ve Ödül Seyahatleri


Şirket çalışanlarınız veya bayileriniz için motivasyon amaçlı veya ürün satışlarını desteklemek amacıyla düzenleyeceğiniz tatil organizasyonlarınız da, geniş ürün yelpazemizde yer alan seçenekler ile hem maliyetlerinizi düşürüyoruz hem de kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Eğitim, Açılış ve Lansman Toplantıları


Açılış organizasyonları, şirket çalışanlarınızın, bayilerinizin eğitimi veya ürün lansmanlarınız da, uzman ekiplerimizin çözüm önerileri ile tüm ulaşım, konaklama ve toplantı organizasyonlarınızı koşulsuz memnuniyet ilkesi ile tam zamanında yerine getiriyoruz.

Fuar Organizasyonları


Rekabet koşullarının sertleştiği günümüzde yeniliklerin gerisinde kalmamak veya ürünlerinize yeni alıcılar bulmak amacıyla ulusal ve uluslararası fuarlara yapacağınız seyahatlerinizde alternatif ulaşım ve konaklama çözümleri getiriyoruz.