s

Süper Promosyon Bangkok & Pattaya &Phuket Mahan Air ile 6 Gece

28 Mayıs - 04 Haziran 2024 

BANGKOK-PATTAYA-PHUKET

MAHAN HAVAYOLLARI İLE SÜPER PROMOSYON

6 GECE 8 GÜN

1. GÜN : İSTANBUL-TAHRAN
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde, Mahan Havayolları kontuarı önünde saat 08:15’te buluşacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Mahan Havayolları'nın W5113 Sefer sayılı uçuşu ile saat 11:00’de Tahran’a hareket edeceğiz. Tahran'a varışımız planlanan saat 14:30. Ardından, Mahan Havayolları'nın W5051 tarifeli seferi ile Bangkok'a saat 21:40'ta hareket edeceğiz.

2. Gün : TAHRAN-BANGKOK
Sabah uçakta alacağımız kahvaltının ardından Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı'na yerel saat ile 08:20’de varacağız. Havalimanında bizi bekleyen rehberimizle buluşup özel araçlarımızla Bangkok şehir turu için hareket edeceğiz. Panoramik şehir turumuzda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası ve demokrasi anıtı gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Bu tur sırasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelimize transfer edilip oda dağılımı yapılacak, misafirlerimiz isteyenler ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Akşam ise isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Baiyoke turuna katılabilirler.

Extra Tur : Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : Kişi Başı 25 Euro 
Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz.

Extra Tur: Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: Kişi Başı 50 Euro 
Bu turumuzda 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Ardından tarihi Siam Krallığına dayanan,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş ,tarih ve modernizmin iç içe geçtiği , içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restaurant ile ,Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve ardından otelimize transfer

3.Gün :BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz gün içinde ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna katılabilirler. Akşam ise yine ekstra olarak düzenlenecek Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turuna katılma imkanına sahiptirler. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Extra Tur: Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı : Kişi Başı 50 Euro
Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.

Extra Tur : Chao Praya Dinner Cruise :Kişi Başı 50 Euro
Bu turumuzda Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor.. Akşam Yemeğimizin  ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde

4.Gün : BANGKOK -PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından Pattaya’ya doğru hareket ediyoruz. Yolda, Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret edeceğiz ve ardından Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varacağız. Otelimize transferimizi gerçekleştirecek ve serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah Çiftliği Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından akşam arzu eden misafirlerimiz için düzenlenecek dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılma imkanı sunulacaktır. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu: Kişi Başı 20 Euro
Bu turumuzda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz


Extra Tur :Alcazar Show Turu: Kişi Başı 35 Euro
Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

5. GÜN : PATTAYA
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Mercan Kayalıkları ile ünlü  MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde
Extra Tur: Mercan Adası Turu : Kişi Başı 50 Euro
Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Pataya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor.

6. Gün : PATTAYA -PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel havayolları ile yaklaşık 1.5 saat sürecek keyifli yolculuğumuza başlayacağız ve Phuket'e varacağız. Varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla otelimize transfer olacağız. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılma imkanına sahiptirler.

7. Gün : PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Phi Phi Adası Turuna katılabilirler Geceleme otelinizde

Extra Tur :  Phi Phi Adası Turu: Kişi Başı 70 EUR
Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz.

8. Gün : PHUKET -TAHRAN-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5056 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 22:15’te Tahran’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 02:15’de Tahran’a varışımızın ardından Mahan Havayolları'nın W5116 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 07:50’de İstanbul’a hareket edeceğiz. Saat 10:45’te İstanbul Yeni Havalimanı'na varış yaparak turumuzu tamamlayacağız.

Dahil Olan Hizmetler:

 • Mahan Havayolları ile İstanbul - Tahran-Bangkok / Phuket-Tahran-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Yerel Havayolları ile Bangkok-Phuket Uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Bangkok Şehir Turu
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Bangkok 2 Pattaya 2 Phuket 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Kaza ve Sağlık Sigortası 30 EUR
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar

Genel Bilgiler

KATILIM ŞARTI
Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

 • Umumi Pasaport - Vize gerekli değil

 • Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

 • Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil

 • Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

SAĞLIK

Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar en az 10 kişinin katılımıyla gerçekleşir. Asgari sayının altında kalınması durumunda fiyatlar güncel maliyetler baz alınarak katılımcı sayısına göre yeniden hesaplanır. Opsiyonel turlar pandemi şartlarına bağlı olarak gerçekleşemeyebilir, değişiklik gösterebilir. Uçak saatlerinde havayolundan kaynaklı değişiklikler olabilir. Biletinizin üzerinde yazan saatler geçerlidir. Turlarla ilgili son karar Tayland Hükümeti’nindir. Gerektiğinde değiştirebilir, iptal edebilir. Gece programları şu an için yapılmıyor, son durum ile ilgili nisanda bilgi verilecektir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.

3 Kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

PARA BİRİMİ

Tayland para birimi Baht (THB) dır. Yanınızda US Dolar (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Gideceğimiz Lokasyon olan Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında 4 Saatlik saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Bangkok’da 16:00 dır.

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Bazı bölgelerde iletişim sıkıntılı olabilir.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır.

ELEKTRİK

Elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/typeA.htm ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

ALIŞVERİŞ

Hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el sanatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

tur programı

BANGKOK-PATTAYA-PHUKET

MAHAN HAVAYOLLARI İLE SÜPER PROMOSYON
6 Gece 8 Gün


1. GÜN : İSTANBUL-TAHRAN
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde, Mahan Havayolları kontuarı önünde saat 08:15’te buluşacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Mahan Havayolları'nın W5113 Sefer sayılı uçuşu ile saat 11:00’de Tahran’a hareket edeceğiz. Tahran'a varışımız planlanan saat 14:30. Ardından, Mahan Havayolları'nın W5051 tarifeli seferi ile Bangkok'a saat 21:40'ta hareket edeceğiz.

2. Gün : TAHRAN-BANGKOK
Sabah uçakta alacağımız kahvaltının ardından Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı'na yerel saat ile 08:20’de varacağız. Havalimanında bizi bekleyen rehberimizle buluşup özel araçlarımızla Bangkok şehir turu için hareket edeceğiz. Panoramik şehir turumuzda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası ve demokrasi anıtı gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Bu tur sırasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelimize transfer edilip oda dağılımı yapılacak, misafirlerimiz isteyenler ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Akşam ise isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Baiyoke turuna katılabilirler.

Extra Tur : Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : Kişi Başı 25 Euro 
Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz

Extra Tur: Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: Kişi Başı 50 Euro
Bu turumuzda 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Ardından tarihi Siam Krallığına dayanan,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş ,tarih ve modernizmin iç içe geçtiği , içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restaurant ile ,Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve ardından otelimize transfer

3.Gün :BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz gün içinde ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna katılabilirler. Akşam ise yine ekstra olarak düzenlenecek Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turuna katılma imkanına sahiptirler. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Extra Tur: Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı : Kişi Başı 50 Euro
Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.

Extra Tur : Chao Praya Dinner Cruise :Kişi Başı 50 Euro
Bu turumuzda Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor.. Akşam Yemeğimizin  ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde

4.Gün : BANGKOK -PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından Pattaya’ya doğru hareket ediyoruz. Yolda, Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret edeceğiz ve ardından Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varacağız. Otelimize transferimizi gerçekleştirecek ve serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah Çiftliği Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından akşam arzu eden misafirlerimiz için düzenlenecek dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılma imkanı sunulacaktır. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı  35 Euro   
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu: Kişi Başı 20 Euro
Bu turumuzda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz

Extra Tur :Alcazar Show Turu: Kişi Başı 35 Euro
Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

5. GÜN : PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Mercan Kayalıkları ile ünlü MERCAN ADASI Turu'na katılma seçeneği bulunmaktadır. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Extra Tur: Mercan Adası Turu : Kişi Başı 50 Euro
Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Pataya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. 

6. Gün : PATTAYA -PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel havayolları ile yaklaşık 1.5 saat sürecek keyifli yolculuğumuza başlayacağız ve Phuket'e varacağız. Varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla otelimize transfer olacağız. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılma imkanına sahiptirler.

Extra Tur : Siam Niramit Show Turu (Akşam Yemekli): Kişi Başı  60 EUR 
Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kultur ve tarihini essiz kareografilerle izleyicilerinin begenisine sunan Siam Niramit Show, Guiness Rekorlar kitabinda yerini almis devasa sahnesi , 150 ‘nin uzerindeki dansci kadrosu ve dunya uzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, goz alici sahne kostumleri , havada bale, akrobasi, ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz.

7. Gün : PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Phi Phi Adası Turuna katılabilirler Geceleme otelinizde

Extra Tur :  Phi Phi Adası Turu: Kişi Başı 70 EUR
Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz

8. Gün : PHUKET -TAHRAN-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5056 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 22:15’te Tahran’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 02:15’de Tahran’a varışımızın ardından Mahan Havayolları'nın W5116 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 07:50’de İstanbul’a hareket edeceğiz. Saat 10:45’te İstanbul Yeni Havalimanı'na varış yaparak turumuzu tamamlayacağız.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

28 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.05.2024 - 04.06.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.06.2024 - 11.06.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

11 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.06.2024 - 18.06.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Haziran 2024 KURBAN BAYRAMI ÖZEL

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.06.2024 - 25.06.2024
Oda Kahvaltı
1.199 EUR1.199 EUR1.399 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.199 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.06.2024 - 02.07.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

2 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.07.2024 - 09.07.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

9 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.07.2024 - 16.07.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.07.2024 - 23.07.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.07.2024 - 30.07.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

6 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.08.2024 - 13.08.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.08.2024 - 20.08.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.08.2024 - 27.08.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.08.2024 - 03.09.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.09.2024 - 10.09.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.09.2024 - 17.09.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.09.2024 - 24.09.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.09.2024 - 01.10.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

1 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.10.2024 - 08.10.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

8 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.10.2024 - 15.10.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi

15 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.10.2024 - 22.10.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 299 EUR
2 - 12 yaş 1.099 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Süper Promosyon Bangkok & Pattaya &Phuket Mahan Air ile 6 Gece
6 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM