Ümit Pembe Köşk Hotel

Kubilay Sok No: 11 Tandoğan Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

Otelde 36 standart oda, 4 king suit, 4 king room, 6 deluxe oda olmak üzere toplam 50 odadır. Bütün odalarımız lcd tv, uydu yayını ve kablo tv, telefon, kablosuz ücretsiz internet, çelik kasa ve minibar mevcuttur.

Özel odalarımızda jakuzi, lcd tv, minibar, Ankara’da bir ilk olan yuvarlak yatak ve oturma grubumuzla kendinizi büyüleyici bir atmosferde hissedeceksiniz.

70 kişilik toplantı salonu, ocak başı restaurantı, loby barı, ücetsiz otoparkı, 24 saat oda servisi bulunan otelimiz Tandoğan’da olup, Anıtkabir’e 2 dakika, Kızılay’a 5 dakika şehirlerarası otobüs terminaline (AŞTİ) 4 dakika, üniversite, hastane ve alış-veriş merkezlerine 3 dakika mesafededir.

Mevki

Tandoğan

Toplam Oda Sayısı

36 standart oda, 4 king suit, 4 king room, 6 deluxe oda olmak üzere toplam 50 odadır.

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

  • Merkezi Klima
  • Tv
  • Telefon
  • Kablosuz İnternet
  • Minibar
  • Kasa
  • Saç Kurutma Makinesi

Konaklama Tipi

Oda Kahvaltı

Google Koordinat

39.933244, 32.839269

Otel Ön Yazısı

Eşsiz dekoru, güler yüzlü personeli, tüm zarafeti ve ihtişamı ile Ankara’nın ikinci Pembe Köşkünde sizleri misafir edip ağırlamak onur verecektir.

Otelimiz 36 standart oda, 4 king suit, 4 king room, 6 deluxe oda olmak üzere toplam 50 odadır. Bütün odalarımız lcd tv, uydu yayını ve kablo tv, telefon, kablosuz ücretsiz internet, çelik kasa ve minibar mevcuttur.

Özel odalarımızda jakuzi, lcd tv, minibar, Ankara’da bir ilk olan yuvarlak yatak ve oturma grubumuzla kendinizi büyüleyici bir atmosferde hissedeceksiniz.

70 kişilik toplantı salonu, ocak başı restaurantı, loby barı, ücetsiz otoparkı, 24 saat oda servisi bulunan otelimiz Tandoğan’da olup, Anıtkabir’e 2 dakika, Kızılay’a 5 dakika şehirlerarası otobüs terminaline (AŞTİ) 4 dakika, üniversite, hastane ve alış-veriş merkezlerine 3 dakika mesafededir

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM