Viking Suite Otel

Atatürk Cad. No: 56 Kemer - Antalya Haritada Göster
1. Çocuk 0-6 Yaş Ücretsiz 2. Çocuk 0-2 Yaş Ücretsiz

Mevki

Kemer Merkez

Havaalanına Uzaklığı

Antalya Havalimanına 45 km mesafededir.

Toplam Oda Sayısı

Tesiste toplamda 60 oda bulunmaktadır.

Yapım Yılı

2008 yılında hizmete açılmıştır.

Deniz Mesafe

Denize 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama Tipi

Sadece Oda

Otele Özel Açıklamalar

İzolasyon Odaları Uygulaması;

* Türkiye Cumhuriyeti Turizm Bakanlığı’nın son yayınladığı genelgede geçen Covid 19 testi sağlanması ve izolasyon odaları konusunda tesislerimizdeki uygulama ile ilgili aşağıdaki bilgileri önemle dikkate almanızı rica ederim.

*Viking Hotels bünyesinde bulunan tesislerde konuklara anlaşmalı hastanemiz olan KEMER YAŞAM HASTANESİ’nde Covid19 testi uygulanmaktadır.

* Test ücreti test başına 30,00 €uro dur.

* Viking Star Otel’de 4 adet, Viking Nona Beach Otel’de 2 adet, Viking Suite Otel’de 2 adet, Viking Park Otel’de 3 adet izolasyon odası mevcuttur.

* 27.11.2020 tarihli bakanlık genelgesine istinaden; misafirlerimiz konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otellerimizde ayrılmış izolasyon odalarında protokolümüzü imzalayarak kalacaklardır.

* Misafirlerin, izolasyon dönemi boyunca rezervasyon süreleri sonrasına sarkan gecelerin ücretini ödemeleri gerekecektir. Güncel acente fiyatlarımız üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

* İzolasyon odasında kalması gereken konuklar için günlük temizlik ve yeme-içme hizmetleri protokolümüzde belirlenmiş sabit personeller tarafından tek kullanımlık kıyafetler ve ekipmanlarla sağlanacaktır.

* 27.11.2020 Tarihli Kültür ve Turizm Bakanlığı Genelgesi’nden İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra veya konaklama süreci içerisinde COVID-19 teşhisi konulması, Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediğinin belirlenmesi ve misafirin talebi halinde, konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama tesisinden ayrılış yapan veya konaklama sözleşmesi süresi sona eren, ancakCOVID19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler, talepleri halinde, aynı tesiste konaklatılır. COVID19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odada kalan kişiler dahil, konaklama süresince misafir izolasyon odalarında kalacaklarına ve odalarının dışına çıkamayacaklarına ilişkin imza karşılığı yazılı bilgilendirme ve bildirim yapılır.

Ücretsiz Hizmetler

Hamam,
Sauna.

Google Koordinat

36.594868, 30.564323

Otel Ön Yazısı

Viking Apart Hotel, hoş bir atmosfere,merkeze yakınlığı ve modern olanaklara sahip geniş daireler sunmaktadır.

5 Gece
(28 Nisan - 3 Mayıs)

Standart Oda

Oda Kahvaltı
%15 İndirim
1.146,68 TL
974,68 TL

Standart Oda

Sadece Oda
%15 İndirim
1.146,68 TL
974,68 TL

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM