Vizesiz Balkan Rüyası Turu 6 Ülke THY ile 7 Gece 8 Gün

15 Haziran - 22 Haziran 2024 
6 ÜLKE BALKANLAR RÜYASI 2024
SARAYBOSNA GİDİŞ SARAYBOSNA DÖNÜŞ
Türk Havayolları ile (Sabah Gidiş-Akşam Dönüş)
VİZESİZ
2 GECE ÜSKÜP KONAKLAMA – TÜM GEZİLER DÂHİL – AKŞAM
YEMEKLERİ DÂHİL – BALKAN GECESİ DÂHİL
Bosna Hersek – Karadağ – Arnavutluk – Makedonya – Sırbistan – Kosova
Saraybosna – Mostar – Poçitel – Trebinje – Kotor – Budva – İşkodra
Tiran – Ohrid – Resne – Bitola (Manastır) – Üsküp – Belgrad – Prizren - Priştine 
**TÜM TÜRKİYE DEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI


1.GÜN | İSTANBUL – SARAYBOSNA – MOSTAR – POÇİTEL – TREBİNJE
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 05:00'te buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları'na ait TK1021 seferi ile saat 07:30'da Saraybosna'ya hareket ediyoruz. Yerel saatle 08:20'de varıyoruz. Pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Trebinje'ye doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Konjic şehrinde, Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş ve Türkiye tarafından restore edilmiş ünlü Konjic Köprüsü'nü görmek ve Neretva Nehri kenarında kahve molası vermek için duruyoruz. Ayrıca, burada ahşap el işlemesi atölyelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Mostar'a doğru hareket ediyoruz. Mostar şehrinin en ilgi çekici yerlerinden biri olan Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar Köprüsü'nü ziyaret ediyoruz. Köprü, 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştı ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar Köprüsü'nün ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Počitel'e doğru yola çıkıyoruz. Ardından tarihi dokusunu koruyan ve Türk Köyü olarak bilinen Počitel'i ziyaret ederek 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından inşa edilen binaları görüyoruz. Sonrasında Trebinje'deki otelimize yerleşiyoruz ve serbest zamanımızı otelimizde geçiriyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. (Trebinje'deki konaklama, bölgedeki sezon yoğunluğuna bağlı olarak komşu şehirlerde de gerçekleşebilir.)

Sabah Kahvaltısı : Uçakta alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Central Park vb. / 4* SL Industry Hotel vb. 

2.GÜN | TREBİNJE – KOTOR – BUDVA - İŞKODRA
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Adriyatik Denizi'nin incisi, dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ'a giriş yapıyoruz. Ardından önemli tarih ve doğa harikası olan Kotor'a doğru yola çıkıyoruz. Kotor, turistik cazibe merkezlerinden biridir ve Eski Şehir-Kalede yapacağımız yürüyüş turuyla bu güzel beldeyi keşfedeceğiz. Balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması sonrasında oluşan muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatıyla ünlü Budva'yı ziyaret ediyoruz. Budva'da Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezdikten sonra serbest zamanınız olacak, bu süre içinde Budva'nın tadını çıkarabileceksiniz. Ardından, günümüzde yenileme çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola vereceğiz. Mola sonrası otelimize transfer olacak, geceleme ve akşam yemeği otelimizde gerçekleşecek. (İşkodra'daki konaklama, bölgedeki sezon yoğunluğuna göre değişebilir.)

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Luani Arte vb. / 4* Alis Hotel vb. / 4* Rozafa Hotel vb.

3.GÜN | İŞKODRA – TİRAN - OHRİD
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak konaklayacağımız Ohrid'e doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız olan Arnavutluk'un başkenti Tiran'a geçiyor ve panoramik bir şehir turuna başlıyoruz. Turumuz sırasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Meydanı gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından Ohrid'e doğru hareket ediyoruz ve varışımızın ardından Ohrid şehir turuna başlıyoruz. Bu turda Bizans döneminin en önemli kiliselerinden biri olan St. Panteleymon'u panoramik olarak göreceğiz. Ayrıca günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalan Anfi-tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, 4. yüzyıl kiliseleri Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı ve Ohrid Halveti Tekkesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından konaklayacağımız otele varıyoruz, akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecek. (Akşam yemeği, konaklayacağımız otelde müzik ve dans gösterileri eşliğinde Balkan gecesi konseptinde servis edilecektir.)

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak Balkan gecesi eşliğinde alınacaktır.
Konaklama : 4* Belvedere Hotel vb. / 4* Beograd Hotel (Struga) vb.

4.GÜN | OHRİD – RESNE – BİTOLA (MANASTIR) – ÜSKÜP
Otelde aldığımız kahvaltının ardından Bitola'ya (Manastır) doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde, İttihat ve Terakki'nin ünlü simalarından biri olan ve Türk-Yunan savaşındaki katkılarıyla tanınan Resneli Niyazi'nin Sarayını panoramik olarak görmek üzere Resne'ye uğruyoruz. Daha sonra Bitola'ya varıyoruz. Bitola kent gezimizde, Türk Çarşısı, Bedesten, İshakiye Camii, Yeni Cami ve Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi ve Atatürk Müzesi gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküp'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik bir şehir turuna başlıyoruz. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı ve Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar Nehri kıyısında ve nehrin karşısındaki Türk ve Yahudi mahallelerini izleyerek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı, Osmanlı Köprüsü ve Davut Paşa Hamamı'nı dışarıdan görüyoruz. Daha sonra Türk Çarşısı'na geçiyor ve buradaki tarihi eserleri ziyaret ediyoruz. 1550 yılında inşa edilmiş olan Kurşunlu Han'ı ziyaret ediyoruz. Üsküp'te Osmanlı döneminde inşa edilen 17 han binasından günümüze sadece 3 han binası kalmıştır. Bu hanlardan 15. yüzyılın ikinci yarısında inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Hanı'nı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Türk Çarşısı'nda alışveriş yapmak için serbest zaman verilecektir. Şuşka biberi, ustrumca yer fıstığı ve çarıklar alabileceğimiz ürünler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize transfer olacak ve odalara yerleşeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort vb.

5.GÜN | ÜSKÜP – PRİŞTİNE – PRİZREN - ÜSKÜP
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kosova'ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Kosova'nın başkenti Priştine'ye olacak. Bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında 19. yüzyıldan kalma Saat Kulesi, Kosova Müzesi, Osmanlılar'ın 15. yüzyılda yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Külliyesi, Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi'nde burada öldürülen Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Priştine gezimizin ardından, Osmanlı dönemine ait birçok eserin bulunduğu Kosova'nın diğer önemli merkezi olan Prizren'e doğru hareket edeceğiz. Prizren'de yapacağımız şehir turunda Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı, Osmanlı mezarlığı, dönem mimarisinin en güzel örneklerinden olan Sinan Paşa Camii, savaşın etkilerini hala görebileceğiniz Sırp mahallesi ve Roma döneminden kalan Şehir Kalesi gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Ardından Üsküp'e geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde olacak.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort vb.

6.GÜN | ÜSKÜP – BELGRAD
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Belgrad'a doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik bir şehir turu gerçekleştiriyoruz. Turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazarević Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Şehir turu sonrası otelimize transfer olacak, odalarımıza yerleşip serbest zamanımızı geçireceğiz. Turumuzun ardından akşam yemeği Belgrad'daki otelimizde servis edilecek.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Nobel Palace vb. / 4* Theater Hotel vb.

7.GÜN | BELGRAD – SARAYBOSNA
Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından özel otobüsümüzle Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik bir Saraybosna şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Avrupa'nın en ünlü çarşısı olan Başçarşı'yı ziyaret ediyoruz, Osmanlı döneminden bu yana faaliyet gösteren Kurşunlu Medresesi'ni, Hüsrev Bey Camii'ni, Saat Kulesi'ni, Katolik Katedrali'ni, Ortodoks Kiliseleri'ni, Musevi Sinagogu'nu, 1. Dünya Savaşı'nın çıktığı Latin Köprüsü'nü ve Fatih Sultan Mehmet Han'a atfedilen Fatih Camisi'ni görüyoruz. Şehir turumuzu Saraybosna'nın özgün atmosferinde tamamlıyoruz. Tur sonrasında dinlenmek ve öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Serbest zamanın ardından otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşecek.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır.
Konaklama : 4* Exclusive Hotel vb. / 4* Hollywood Hotel vb.

8.GÜN | SARAYBOSNA – İSTANBUL
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Saraybosna Havalimanı'na transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Havayolları'nın TK1026 sefer sayılı uçağı ile saat 20:30'da İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 23:25'te İstanbul'a varıyoruz ve turumuz sona eriyor.

Not : Tüm Türkiye ve Kıbrıs’dan bağlantı imkânı
Notlar;
İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
İç hat bağlantı detayları 1 gün önce 1 gün sonra olabilir.

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR
 Türk Havayolları ile İstanbul – Saraybosna gidiş / Saraybosna -İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 Saraybosna’da 1 gece, Trebinje’de 1 gece, İşkodra’da 1 gece, Ohrid’de 1 gece, Üsküp’te 2 gece ve Belgrad’da 1 gece olmak
üzere toplam 7 gece yarım pansiyon konaklama
 1 Adet yapılacak Balkan Gecesi konseptindeki akşam yemeği
 Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 Programda belirtilen tüm geziler ve şehir turları
 Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
 Profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
 Yurtdışı çıkış vergisi (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda
bulundurulması tavsiye edilir.)
 Tüm kişisel harcamalar
 Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 Öğle yemekleri
 Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 Şoför Bahşişi
 Seyahat Sağlık Sigortası

Genel Bilgilendirme


- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

- Haftalık turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 1 gün konaklama zorunluluğu vardır.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç), Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil), Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg

- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 gün ve daha az bir süre kala yapılacak iptallerde %100 ceza kesintisi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’deki mercilerden alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri v.b evraklarla Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptali maalesef kabul görmemektedir.

-Tur Programımız minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstour tarafından bildirilecektir.

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstour tarafından bildirilecektir.

-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstour tarafından bilgi verilecektir.

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve sofabed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlarda dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstour sorumlu tutulamaz.

-Ekstra turlar, yerel servis aldığımız yerel Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

- Tura katılım için Valstour tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş- dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Valstour , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstour , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN

Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

15 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Yarım Pansiyon
999 EUR999 EUR1.249 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 999 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.06.2024 - 04.07.2024
Yarım Pansiyon
899 EUR899 EUR1.099 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 899 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.07.2024 - 11.07.2024
Yarım Pansiyon
899 EUR899 EUR1.099 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 899 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
899 EUR899 EUR1.099 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 899 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.07.2024 - 25.07.2024
Yarım Pansiyon
899 EUR899 EUR1.099 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 899 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Vizesiz Balkan Rüyası Turu 6 Ülke THY ile 7 Gece 8 Gün
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM