Vizesiz Bangkok & Pattaya & Phuket Turu SalamAir ile

02 Mart - 10 Mart 2024 

2024 DÖNEMİ

BANGKOK & PATTAYA & PHUKET

Bangkok (2) – Pattaya (1) – Phuket (3)

Salam Air Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile

6 Gece Konaklama

1.Gün ISTANBUL – MUSCAT


Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde bulunan Salam Air Hava Yolları kontuarı önünde, uçuştan üç saat önce buluşma gerçekleşecektir. Bagaj, bilet ve pasaport işlemleri tamamlandıktan sonra, Salam Air Hava Yolları'nın OV 826 sefer sayılı uçuşu saat 16.10'da Muscat'a doğru hareket edecek. Varış, yerel saatle 21.30'da gerçekleşecektir.

2.Gün MUSCAT - BANGKOK


Varışınızın ardından, Salam Air Hava Yolları'nın OV 461 sefer sayılı uçuşu ile 01.00'de Bangkok'a hareket edeceksiniz. Yerel saatle 10.00'da Bangkok'a varışınızın ardından, alanda sizi bekleyen araç ile panoramik şehir turu başlayacak. Bu tur kapsamında Altın Buda Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlemento Binası ve Demokrasi Anıtı gibi önemli noktaları ziyaret edeceksiniz. Tur sırasında, Bangkok'un egzotik ancak modern güzellikleriyle birlikte Tayland'ı etkileyen Budizm'i daha yakından tanıma fırsatınız olacak. Panoramik şehir turunun ardından otelinize transfer gerçekleştirilecek. Akşam saatlerinde isteyen misafirler, ekstra ücret karşılığında düzenlenen Asiatique River Front Gece Pazarı turuna katılabilirler (10 Euro). Bangkok'un tarihindeki ilk ticari liman yerleşimi olan bu dev panayır alanında, Asya kültürüne özgü sayısız dükkanda alışveriş yapabilir ve nehir kenarındaki Thai kafelerinde keyifli bir mola geçirebilirsiniz. Turun ardından otelinize transfer edilerek geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

3.Gün BANGKOK

Otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirler, ekstra düzenlenen Yüzen Çarşı turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turda, dünyaca ünlü olan ve CNN televizyonunun jeneriklerinde dahi yer alan otantik yüzen çarşıyı keşfedeceksiniz. Hindistan cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanallarda yerel köylülerin el emeği ürünlerini bulabileceğiniz bu gezide alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Şehre dönüş yolculuğunuzda taze tropikal meyveler, Hindistan cevizi ve pankek ikramlarını da deneyimleyebileceksiniz. Turun ardından isteyen misafirler, ekstra olarak düzenlenen Kanallar turuna katılabilirler (30 Euro). Şehri modern ve egzotik olarak ikiye bölen Chaophraya Nehri'nin ünlü su kanalları üzerinde yapılacak olan tekne gezintisi, unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacaktır. Turun sonunda otelinize transfer edilerek geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

4. Gün BANGKOK – PATTAYA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından sizi bekleyen özel araç ile yaklaşık 2 saat süren kara yolculuğunun ardından, Mücevher Müzesi'nde kısa bir mola verilecek. Dileyen misafirler, ekstra olarak düzenlenen Milyon Yıllık Taş Park, Timsah Çiftliği ve Fil Safari turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuzun ilk durağı Milyon Yıllık Taş Park olacak; çevresi orijinal volkanik taşlar ve dev Bonzai ağaçları ile süslenmiş bu parkı gezdikten sonra Timsah Çiftliği'ni ziyaret edeceğiz. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösterileri izleyecek, ardından Uzakdoğu'ya özgü hayvanat bahçesini gezerek kaplanlarla hatıra fotoğrafı çektireceksiniz. Turun devamında filler hakkında kısa bir bilgi alındıktan sonra fillere binilerek doğal köy ve orman ortamında keyifli bir safari yapılacak. Tur sonrasında otelinize transfer gerçekleştirilecek. Akşam saatlerinde dileyen misafirler, ekstra düzenlenen Alcazar Kabare Şov turuna katılabilirler (Vip Koltuklar – 30 Euro). Asya'nın en ünlü kabare şovlarından biri olan bu etkileyici programda, değişen sahneler ve kostümlerle keyifli bir gösteri izleme fırsatı bulacaksınız. Sahne sonrasında sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Turun ardından otelinize transfer edilerek geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

5.Gün PATTAYA – BANGKOK - PHUKET

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından sizi bekleyen özel araç ile Bangkok Havalimanı'na transferiniz gerçekleşecek. Yaklaşık 55 dakika süren kısa uçuşun ardından, havaalanında sizi bekleyen özel araç ile otelinize transfer edileceksiniz. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından, akşam dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenen Açık Büfe Yemekli Fantasea Show turuna katılabilirler (75 Euro). 60 dönümlük bir alana yayılmış olan bu Tayland kültürel tema parkında, akşam yemeğinizi aldıktan sonra parkı gezecek ve dev şov alanında 270 derecelik bir açıyla hazırlanan muazzam bir programı izleme fırsatı bulacaksınız. Güzel geçen akşamın ardından otelinize transferiniz gerçekleştirilecek ve geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

6.Gün PHUKET

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirler, ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler (85 Euro). Sürat teknesiyle James Bond Adasına gerçekleştireceğimiz bu yolculuk sırasında, dünyanın en güzel jeolojik oluşumlarından biri olan kaya adacıklarını görmek fırsatına sahip olacaksınız. Ada varışınızın ardından, "James Bond Altın Tabancalı Adam" filminin çekildiği sette fotoğraf çektirebilecek ve yerel pazarda alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Kanolar ile dış dünya ile bağlantınızı keserek, filmlerde gördüğümüz doğal vaha oluşumlarını fotoğraflayabileceksiniz. Dönüş esnasında adanın yerel restoranında öğle yemeği alacak ve ardından otelinize transferiniz gerçekleştirilecek. Geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

7.Gün PHUKET

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirler, ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi Adası turuna katılabilirler (85 Euro). Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adlarındaki 2 komşu adadan oluşan bu adalar kombinesi, Leonardo Di Caprio'nun "The Beach" filmi ile ünlüdür. Bu ünlü kumsalın beyaz kumlu ve açık mavi sularında şnorkel deneyimi yaşayacaksınız. Yumurta Koyu, Maymun Koyu ve Korsan Mağarası gibi görülmeye değer kumsalları da içeren bu turun ardından adanın otantik restoranlarından birinde öğle yemeği alacaksınız. Güzel bir yemeğin ardından otelinize transfer gerçekleştirilecek ve geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

8
 Gün PHUKET – İSTANBUL

Oteldeki çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra, havalimanına transfer için hareket edeceksiniz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından, Salam Air Hava Yolları'nın OV 486 sefer sayılı uçuşu ile 03.20'de Muscat'a yönelik bir yolculuk gerçekleştireceksiniz. Yerel saatle 07.00'de Muscat'a varışınızın ardından, uçak değiştirerek Salam Air Hava Yolları'nın OV 825 sefer sayılı uçuşu ile 10.50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yöneleceksiniz. Yerel saatle 15.15'te İstanbul'a varışınızla birlikte turunuz sona erecek.

PAKET FİYATINA DÂHİL OLAN HİZMETLER

  • Salam Air Havayolları ile İstanbul – Muscat - Bangkok // Phuket – Muscat - İstanbul arası uçak bileti
  • Bangkok – Phuket İç Hat Uçak Bileti
  • Havalimanı vergileri
  • Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler
  • Panoramik Bangkok Şehir Turu
  • 3*/4* Otellerde 6 Gece oda kahvaltı konaklama
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetiPAKET FİYATINA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

• Seyahat Sağlık Sigortası (25 Euro)

• Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

• Müze ve ören yeri girişleri

• Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

• İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri

OTEL DETAYLARI;

Bangkok

3* Ibis Bangkok Sathorn vb. / 3* Prince Palace Hotel vb.

Pattaya

3* Ibis Pattaya vb. / 4* Centara Pattaya Hotel vb.

Phuket

3* Ibis Phuket Patong Hotel vb. / 4* Clover Patong Hotel vb.


ÖNEMLİ NOTLAR;

• Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.


• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından valstur kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• .valstur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde A dan tazminat hakkı yoktur.

• valstur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan valstur sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden valstour sorumlu değildir.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

02 Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.03.2024 - 10.03.2024
Oda Kahvaltı
1.149 EUR1.149 EUR1.399 EUR0 - 1 yaş 249 EUR
2 - 11 yaş 1.149 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.03.2024 - 24.03.2024
Oda Kahvaltı
1.149 EUR1.149 EUR1.399 EUR0 - 1 yaş 249 EUR
2 - 11 yaş 1.149 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.03.2024 - 31.03.2024
Oda Kahvaltı
1.149 EUR1.149 EUR1.399 EUR0 - 1 yaş 249 EUR
2 - 11 yaş 1.149 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Vizesiz Bangkok & Pattaya & Phuket Turu SalamAir ile
BANGKOK & PATTAYA & PHUKET
6 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM