Vizesiz Her Şey Dahil Büyük Balkanlar Turu AJET ile 7 Gece

21 Nisan - 28 Nisan 2024 

Büyük Balkanlar

Anadolujet Havayolları ile

Tüm Çevre Gezileri , Extra Turlar, Akşam Yemekleri, Balkan Gecesi Dahil !

Vizesiz

** Kosova – Arnavutluk – Bosna Hersek – Sırbistan – Karadağ – Kuzey Makedonya **


1. Gün : İstanbul – Priştine - Prizren
İ
stanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gidiş terminalinde buluşuyoruz, acente deskinde bekleyeceğiz. Türk Havayolları ve Anadolu Jet'in ortak uçuşu TK7876 sefer numarasıyla saat 12:50'de Kosova'nın başkenti Priştine'ye hareket ediyoruz. Rahat ve keyifli bir uçuşun ardından yerel saatle 13:35'te varış yapacak ve ülkeye giriş işlemlerini tamamladıktan sonra bizi bekleyen özel aracımızla panoramik şehir turumuza başlayacağız. Germia Parkı, Kosova Müzesi, Osmanlı döneminden kalan tarihi eserler arasında yer alan Fatih Sultan Mehmed Camii, 18. yüzyılda inşa edilmiş Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi'nde hayatını kaybeden Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesi gibi önemli noktaları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından Prizren'e hareket edeceğiz. Prizren'e varışımızla birlikte, mimari silueti ve beş vakit ezan sesleriyle bizi karşılayacak olan bu tarihi şehirde Sinan Paşa Camii, Halveti Tekkesi, Bayraklı Camii ve Mehmet Paşa Hamamı gibi önemli yapıları ziyaret edeceğiz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer olacak ve geceleme için otelimize geçeceğiz. Akşam yemeği de otelimizde olacak.

Priştine - Prizren Turu Dahil !

2. Gün : Prizren - Ohrid
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, Makedonya'nın incisi Ohri'ye doğru hareket ediyoruz. Ohri'ye varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Osmanlı İmparatorluğu'nun Balkanlar'daki önemli üslerinden biri olan tarihi Ohri şehrini tanımak için bir tur düzenleyeceğiz. Bu tur sırasında, Kiril Alfabesinin geliştirildiğine inanılan 9. yüzyılda yaşamış olan Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios'un Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Samoil Kalesi, St. Klement Manastırı ve St. Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni Çarşı, Ohri Pazarı ve Ohri Gölü gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından konaklayacağımız otele varış yapıyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşecek.


3. Gün: Ohrid – Tiran – İşkodra
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Arnavutluk'un başkenti Tiran'a doğru hareket ediyoruz. Tiran'a varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Avrupa'daki Bektaşiliğin merkezi olarak kabul edilen Tiran'da, 1789 yılında inşasına başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii'ni ziyaret edeceğiz. Ayrıca İskender Meydanı, Tiran'ın sembolü haline gelmiş 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi, İskender Bey Heykeli ve 1999 yılında işkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunlardan eritilerek yapılan Barış Çanı gibi önemli noktaları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından serbest zamanımız olacak ve daha sonra İşkodra'ya doğru hareket edeceğiz. Otelimize varışımızla birlikte geceleme ve akşam yemeği otelimizde olacak.

Tiran Turu Dahil !

4.Gün: İşkodra – Sv.Stefan - Budva – Kotor – Trebinje
Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra Trebinje veya çevresindeki otelimize doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında, turizme kazandırılan muhteşem Sv. Stefan'ı, Singapur'lu bir multi-milyardere satılmasının ardından panoramik olarak tepeden görme şansını elde edeceğiz. Daha sonra Adriyatik Denizi'nin incisi ve dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ'a giriş yapacağız. Karadağ'daki ilk durağımız, çok renkli gece hayatı ve muhteşem sahilleriyle ünlü olan Balkanların en popüler tatil merkezlerinden biri olan Budva olacak. Budva'yı panoramik olarak gördükten sonra ise nefes kesici bir orta çağ kasabası olan ve Balkanların fiyortları ile ünlü olan Kotor'u ziyaret edeceğiz. Burada, Eski Şehir-Kale içerisinde yapacağımız yürüyüş turuyla bu şirin beldeyi keşfedeceğiz. Kotor'dan sonra Trebinje ve çevresindeki otelimize hareket edeceğiz. Otelimize varışımızın ardından geceleme ve akşam yemeği otelimizde gerçekleşecek.

Budva – Kotor Turu Dahil!


5.Gün – Trebinje – Poçitel -  Blagaj - Mostar – Saraybosna
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Počitel. Tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak anılan Počitel'i ziyaret ederek 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından inşa edilen eserleri keşfedeceğiz. Ardından Blagaj turumuza başlıyoruz. Bu tur kapsamında Avrupa'nın en güçlü su kaynağı olan Buna Nehri'nin doğduğu Blagay'a ziyaret gerçekleştireceğiz. Kısa bir serbest zamanın ardından Mostar'a doğru yola çıkıyoruz. Mostar'a varışımızın ardından, Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar Köprüsü'nü ziyaret edeceğiz. Bu köprü, Osmanlı mimarisinin önemli bir örneğidir. 1992 yılında yaşanan savaş sırasında Hırvat topçuları tarafından yıkılan köprü, Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden inşa edilmiştir. Mostar Köprüsü'nün ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni ziyaret edeceğiz. Mostar'dan sonra Saraybosna'ya dönüş yapacağız. Burası asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkenti olmuş, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahtı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından suikaste uğradığı ve Birinci Dünya Savaşı'nın başladığı yer olarak tarihe geçmiştir. 1992 yılındaki savaşta büyük tahribata uğramış olsa da hala büyüleyici güzelliğini koruyan Saraybosna'da panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Turumuz sırasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize transfer olacak ve geceleme otelimizde gerçekleşecek.


Poçitel Turu Dahil ! Blagaj Turu Dahil ! Mostar Turu Dahil !


6. Gün: Saraybosna – Belgrad
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra odaları boşaltıyor ve Belgrad'a doğru yola çıkıyoruz. Belgrad'a varışımızın ardından Sırbistan'ın başkenti ve Avrupa'nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad'ın canlılık ve hareketliliğini keşfetmek üzere şehir turumuza başlıyoruz. Türk döneminden kalma muhteşem oyma tavanlarıyla süslü Eski Saray, Sava Nehri'nin Tuna Nehri'ne katıldığı noktada yer alan Belgrad Kalesi, Fatih Sultan Mehmed'in yaralandığı ancak fethin Kanuni Sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden olan bu kale, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa Türbesi ve Bayraklı Camii gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turun ardından geceleme ve akşam yemeği için Belgrad'daki otelimize geçiyoruz.


7. Gün: Belgrad – Üsküp

Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra odaları boşaltıyor ve Üsküp'e doğru yola çıkıyoruz. Üsküp'e varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te göreceğimiz yerler arasında Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar Nehri'nin kıyısından ve nehrin karşı tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı'nı, Osmanlı Köprüsü'nü ve Davut Paşa Hamamı'nı dışarıdan görüp, Türk çarşısına giriyoruz. Türk çarşısında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer oluyoruz. Akşam, eşsiz Balkan müzikleri ve yemekleriyle süslenmiş, folklör ekibinin yöresel dans gösterileri eşliğinde unutulmaz bir Balkan gecesi turu gerçekleştireceğiz. Geceleme Üsküp'teki otelimizde gerçekleşecek.

Yemekli Balkan gecesi Turu DAHİL !


8.Gün : Üsküp –  Priştine - İstanbul
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Priştine Havalimanı'na doğru hareket ediyoruz. Uçağa biniş işlemlerini tamamladıktan sonra Anadolu Jet Havayolları'nın TK7877 seferiyle saat 14:40'ta İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na gerçekleşecek uçuşumuzla İstanbul'a dönüyoruz. Rahat ve keyifli bir uçuşun ardından saat 17:10'da İstanbul'a varış yapacak ve turumuz sona erecek. Bir sonraki seyahatimizde tekrar görüşmek dileğiyle, sizlere veda ediyoruz. İyi yolculuklar!

İptal Güvence Paketi : 50.-Eur

(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)


Dahil Olan Hizmetler :

 • Anadolu Jet ortak uçuşu ile  Istanbul Sabiha Gökçen HL / Priştine / Istanbul Sabiha Gökçen HL parkurunda gidiş dönüş uçak biletleri
 • 4* Otel Kategorisinde 1 Gece Prizren, 1 Gece Ohrid, 1 Gece İşkodra , 1 Gece Trebinje ve çevresi ,  1 Gece Saraybosna, 1 Gece Belgrad ve 1 Gece Üsküp olmak üzere toplam 7 Gece konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları
 • Otelde alınacak akşam yemekleri
 • Yemekli, Eğlenceli, Folklör Gösterileri ile süslenmiş Balkan Gecesi
 • Programda Belirtilen tüm transferler
 • Programda belirtilen şehir turları
 • Priştine - Prizren Turu
 • Tiran turu
 • Blagaj Ekstra Turu
 • Poçitel Ekstra Turu
 • Mostar Turu  
 • Budva – Kotor Turu
 • Gümrük Vergileri
 • Şehir vergileri
 • Tüm otoban,otopark ve check-point giderleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                     : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Gerekliyse PCR Test ücretleri

BILGILENDIRME ,
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Valstur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Valstur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
- Valstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

4* Oteller 21.04.2024 28.04.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.04.2024 - 28.04.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 28.04.2024 05.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.04.2024 - 05.05.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 799 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 05.05.2024 12.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.05.2024 - 12.05.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 12.05.2024 19.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.05.2024 - 19.05.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 19.05.2024 26.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 26.05.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 26.05.2024 02.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 02.06.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 799 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 02.06.2024 09.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.06.2024 - 09.06.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 09.06.2024 16.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 30.06.2024 07.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.06.2024 - 07.07.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 07.07.2024 14.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.07.2024 - 14.07.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 14.07.2024 21.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.07.2024 - 21.07.2024
Herşey Dahil
949 EUR949 EUR1.149 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 949 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 21.07.2024 28.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.07.2024 - 28.07.2024
Herşey Dahil
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 849 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 28.07.2024 04.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.07.2024 - 04.08.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 04.08.2024 11.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.08.2024 - 11.08.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 11.08.2024 18.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.08.2024 - 18.08.2024
Herşey Dahil
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 25.08.2024 01.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.08.2024 - 01.09.2024
Herşey Dahil
8.499 EUR8.499 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 01.09.2024 08.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.09.2024 - 08.09.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 08.09.2024 15.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.09.2024 - 15.09.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 15.09.2024 22.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.09.2024 - 22.09.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 22.09.2024 29.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.09.2024 - 29.09.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 29.09.2024 06.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.09.2024 - 06.10.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 06.10.2024 13.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.10.2024 - 13.10.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 13.10.2024 20.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.10.2024 - 20.10.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 20.10.2024 27.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.10.2024 - 27.11.2024
Herşey Dahil
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 27.10.2024 03.11.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.10.2024 - 03.11.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 03.11.2024 10.11.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.11.2024 - 10.11.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 10.11.2024 17.11.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.11.2024 - 17.11.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 24.11.2024 01.12.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.11.2024 - 01.12.2024
Herşey Dahil
549 EUR549 EUR749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 549 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 01.12.2024 08.12.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.12.2024 - 08.12.2024
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 08.12.2024 15.12.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.12.2024 - 15.12.2024
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 15.12.2024 22.12.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.12.2024 - 22.12.2024
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 22.12.2024 29.12.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.12.2024 - 29.12.2024
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Oteller 29.12.2024 05.01.2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.12.2024 - 05.01.2025
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Vizesiz Her Şey Dahil Büyük Balkanlar Turu AJET ile 7 Gece
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM