Vizesiz Karadağ Budva Turu 3 Gece THY ile

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
Vizesiz

Karadağ  Budva 3 Gece 4 Gün
                                    Öğlen Gidiş – Öğlen Dönüş


1. Gün: İstanbul-Budva

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın tarifeli TK1095 seferi ile saat 12:20'de Budva'ya doğru yola çıkacağız. Saat 12:00'de şehre varır varmaz, bizi bekleyen özel otobüsümüzle otelimize gideceğiz. Ardından şehir turu yapacağız ve geceleme otelimizde gerçekleşecek. Bu keyifli ve dolu dolu geçecek gün için sabırsızlanıyoruz.

2. Gün: Budva

Kahvaltıdan sonra serbest zamanınız olacak; ancak isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler (65 Euro). Turumuzda öncelikle, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor'a varacağız. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda, tarihi yapılar arasında geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakar gibi hissedeceğiz. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında yer alan ve toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi'ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle turumuzun ikinci durağı olan Perast’a geçeceğiz. Perast, şairane hikâyesiyle ve ilginç müzesiyle dikkat çeken, Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin hala yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan sakin ve romantik bir şehirdir. Dağ ve deniz manzarasını izlemeye doyamayacağız. Turumuzun son durağı ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyen misafirlerimiz Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenebilir veya çeşitli aktiviteler yapabilirler. Rehberimizin belirttiği saatte buluşup dinlenmek ve konaklamak üzere Budva'ya döneceğiz ve ardından otele yerleşeceğiz. Ekstra olarak düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’na katılmak isteyen misafirlerimizle birlikte turumuzu gerçekleştireceğiz (65 Euro). Turumuzdan sonra otelimize döneceğiz.

3. Gün: Budva

Kahvaltıdan sonra serbest zamanınız olacak; ancak isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek öğle yemekli Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel Turu’na katılabilirler (135 Euro). Mostar’a vardığımızda, Neretva Nehri’nin serin akıntısının sesini duyarak gezimize başlayacağız. Mostar Köprüsü’nün hüzünlü ama aynı zamanda neşeli atmosferini yaşayacağız. Mimar Sinan’ın öğrencisi Mimar Hayreddin tarafından inşa edilen köprünün yenilenmiş halinin üzerinden geçerken, Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşarak huzur bulacağız. Mostar turumuzda Koska Mehmed Paşa Camii’ni, Karagöz Bey Camii’ni, çarşıyı ve antik şehri gezeceğiz. Ardından serbest zamanımız olacak. Daha sonra Mostar’ın yakınındaki Blagaj köyüne gideceğiz. Burada, dervişler tarafından inşa edilen tekkeyi ve Osmanlı dönemi mimarisi örneği olan Blagaj Tekkesi'ni ziyaret edeceğiz. Daha sonra Osmanlıların Balkan coğrafyasında ulaştığı son nokta olan Počitel’e gideceğiz. Počitel’deki Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan hamamları, camiyi, pazar yerini, ve evleri göreceğiz. Ardından tam gün sürecek turumuzun ardından otelimize dönerek konaklayacağız.

4. Gün: Budva-İstanbul

Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız ve havalimanına doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli TK1096 seferi ile saat 12:50'de İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 16:35'te İstanbul'a varacağımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz! Umarım güzel anılarla dolu bir seyahat geçirmişsinizdir.

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 265 EURO YERİNE 230 EURO
Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde geçerlidir. Tur esnasında ki alımlarda afişe fiyatlar geçerlidir.

 • Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel Turu (135 EUR)
 • Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
 • Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-TIV/TIV-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Havalimanı vergileri
 • 3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Budva yapılacak şehir tanıtım turları
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı vergisi
 • Otel vergileri
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.
BILGILENDIRME ,
 1. - Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 2. - Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 3. - Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
 4. - Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 5. - Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
 6. - Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
 7. - Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
 8. -Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur VALSTOUR tarafından bildirilecektir.
 9. -Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce VALSTOUR tarafından bildirilecektir.
 10. -Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce VALSTOUR tarafından bilgi verilecektir
 11. - 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 12. -Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 13. -Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VALSTOUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 14. - Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan VALSTOUR sorumlu tutulamaz.
 15. -Ekstra turlar , servis aldığımız yerel VALSTOUR tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 16. Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 17. - Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 18. - Tura katılım için VALSTOUR tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden VALSTOUR sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 19. - VALSTOUR , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. VALSTOUR , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 20. -Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 21. Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
 22. Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
 23. Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
 24. -Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Vizesiz Karadağ Budva Turu 3 Gece THY ile
3 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM