s

Vizesiz Sharm el Sheikh Turu 3 gece 4 Gün PGS ile

25 Mayıs - 29 Mayıs 2024 

SHARM el SHEIKH TURU
(3 Gece – 4 Gün)
Her Mevsim Kızıldeniz Sefası – VİZESİZ
(PEGASUS TARİFELİ SEFERLERİ İLE)
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ÖZEL FİYATLI BAĞLANTI İMKâNI!(Uçak Bileti, Yarım Pansiyon/Her Şey Dahil Konaklama, Transferler, Şehir Turu, Türkçe Rehberlik Fiyatlara Dahildir)


1.Gün - İSTANBUL – SHARM el SHEİKH
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saat 05:30'da buluşuyoruz. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerimizi hızla tamamlıyoruz ve saat 08:15'te Pegasus Havayolları'nın PC 630 sefer sayılı tarifeli uçuşuyla Sharm'a doğru yola çıkıyoruz. Saat 09:50'de varışımızı gerçekleştirdikten sonra, havalimanında bizi bekleyen araçlarımıza geçiyor ve Panoramik Sharm Şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda, Barış Anıtı'ndan Eski Şehir Merkezi'ne ve El Sahaba Camii'ne kadar şehrin önemli noktalarını keşfedeceğiz. Öğle yemeğimizi tur fiyatımıza dahil olan deniz ürünleri menüsüyle birlikte alacağız. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenen ekstra Cam Dipli Tekne veya Sea Scope Yarı Denizaltı Deniz Gözlem turlarından birine katılma imkanına sahip olacaklar. Tur sonrasında, otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. İlave bir macera arayanlar için rehberimiz tarafından düzenlenen ATV ya da BUGGY ile Çölde Gün Batımı Safari turuna katılma seçeneği sunulmaktadır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

2.Gün - SHARM el SHEİKH
Kahvaltı ve satın almış olduğunuz yeme-içme planına göre konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenen çok çeşitli tur ve aktivitelere katılma imkanına sahiptirler.

3.Gün - SHARM el SHEİKH
Kahvaltı ve satın aldığınız yeme-içme planınız otelde sunulacaktır. Ayrıca, misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenen çeşitli ekstra turlara ve aktivitelere katılma fırsatına sahiptirler.

4.Gün - SHARM el SHEİKH-İSTANBUL
Kahvaltı otelimizde sunulacak. Odaların boşaltılmasının ardından, rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer gerçekleştirilecektir. Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından, saat 10:50'de Pegasus Havayolları'na ait PC 631 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Saat 14:30'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış yapacak ve burada siz değerli misafirlerimizle bir sonraki seyahatimizde görüşmek üzere vedalaşacağız.


EKSTRA TURLAR
KAMPANYALAR
KİŞİ BAŞI MİN 150 USD TUR ALANA %10 İNDİRİM
KİŞİ BAŞI MİN 200 USD TUR ALANA %15 İNDİRİM
KİŞİ BAŞI MİN 300 USD TUR ALANA %20 İNDİRİM
NOT: STANDART OLARAK BELİRTİLEN TURLAR ve ÜRDÜN TURLARI KAMPANYA DAHİLİNDE DEĞİLDİR.


TATİLİNİZİ DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN TURLARIMIZA ve AKTİVİTELERİMİZE BİR GÖZ ATIN;

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURLARIMIZ
Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Kızıldeniz’in Mısır’a ait sularında kalmasına rağmen Suudi Arabistan’a ait olan Tiran Adası, el değmemiş koyları, kristal berraklığındaki suları ve nefes kesen denizaltı yaşamı ile tanınmaktadır. Hava şartlarına göre hangi turun gerçekleşeceğini rehberimizden öğrenebilirsiniz. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler. Bu gezimizde standart tekneler kullanılmaktadır, yemek ve tekne kalitesi buna göredir. Gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer. 

Not 1: Yanınıza havlu (dilerseniz otelden temin edebilirsiniz, gözlük, mayo, güneş kreminizi yanınıza almanızı tavsiye ederiz.)
Not 2: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, teknemizde dilerseniz ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU (Standart)
 

Yetişkin Ücret                    : 29 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD
Tüplü Dalış Ücreti            : 10 USD

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU (Superior)

Yetişkin Ücret                    : 59 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 39 USD
Tüplü Dalış Ücreti            : 20 USD

 

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ TİRAN ADASI TEKNE TURU (Superior)
 

Yetişkin Ücret                    : 39 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD
Tüplü Dalış Ücreti            : 20 USD

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SCUBA DIVING (SADECE BRÖVELİLER KATILABİLİRLER) EN ÜNLÜ DALIŞ NOKTALARINA GİDİLİR.

Yetişkin Ücret                    : 49 USD
Dalışsız Katılım Yetişkin : 29 USD
Dalışsız Katılım Çocuk   : 19 USD

 TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB JEEP SAFARİ TURU (Standart)
Tur rehberimiz eşliğinde, Dahab’a doğru yola çıkıyoruz. Dahab’da 4X4 araçlarımıza geçerek renkli Kanyon bölgesine gidip, uçsuz bucaksız Sina Çölü’nün muhteşem atmosferinin keyfini çıkarıyoruz. Ardından, bir Bedevi yerleşimi giderek burada deve gezisi yapıyoruz. (opsiyonel) Bir sonraki Sonrasında, Mısır’ın hippiler tarafından en çok tercih edilen bölgesi olan ve kendine has atmosferi ile daha farklı bir tatil arzulayanların tercihi olan Dahab’a dönüyoruz. Burada öğle yemeğimizi yerel bir restoranda (standart restoran/standart menü) aldıktan sonra alışverişleriniz ve denize girebilmeniz için merkezde serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte Sharm el Sheikh’e geri dönüyoruz.

Not: Bu gezimizde 6-8 kişilik cipler kullanılmakta olup, misafirlerimiz cipin arkasında bank sıralarında oturtulmaktadırlar. Gezinin özellikle çöl kısmında oldukça sarsıntılı seyahat edilmektedir. Ayrıca deve gezisi riskler barındırmaktadır. Fiziksel problem yaşayan misafirlerimize bu geziyi önermiyoruz. Bu gezimiz standart bir organizasyon olup, restoranlar, araçlar vs. buna göredir.Sharm el Sheikh-Dahab Arası Mesafe: 90 km’dir.
Bu gezide toplamda 220 km civarında yolculuk yapılır.

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB JEEP SAFARİ TURU (Standart)
 

Yetişkin Ücret                    : 39 USD Ulusal Park Giriş Ücreti  :10 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 29 USD  Ulusal Park Giriş Ücreti  :   5 USD


TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBO TURU (Superior)

Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve doğaya karışarak enerji depoluyoruz. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Ardından, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)

Not 1: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, gittiğimiz bölgelerde ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.
Not 2: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayonuzu yanınızda bulundurunuz. Kaldığınız otelden plaj havlusu ödünç alabilirsiniz.
Not 3:
Deve gezisi ve ATV riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBO TURU (Superior)
 

Yetişkin Ücret                    : 69 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 39 USD


ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU
Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, Sahra Çölünde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.

Not 1:
 Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, yanınızda bulundurunuz.
Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.
Not 3: Kask tur fiyatına dahildir. Dileyen misafirlerimiz için poşu, gözlük ve 1 şişe su için kişi başı 6 USD ilave olur.

SHARM

ÇÖLDE ATV SAFARİ TURU

İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam): 49 USD
Tek Kişilik ATV Fiyat                                 : 29 USD

SHARM

ÇÖLDE BUGGY SAFARİ TURU

İki Kişilik Buggy Fiyat (2 kişi için toplam): 49 USD
Dört Kişilik Buggy Fiyat (4 kişi için toplam):59 USD


ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU
Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak. Deve ile çölde kısa bir gezi de unutamayacaklarınız arasında. Bu gezimizde standart araçlarla standart Bedevi Kampı kullanılmaktadır. Yemek ve diğer hizmet kalitesi buna göredir.

Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su dahildir.

KIZILDENİZ (SHARM) ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU (Standart)

 Bu gezimizde standart araçlarla standart Bedevi Kampı kullanılmaktadır. Yemek ve diğer hizmet kalitesi buna göredir.

Yetişkin Ücret                    : 29 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD

KIZILDENİZ (SHARM) ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU (Superior)

Bu gezimizde kullandığımız bedevi Kampı Sharm’ın en kalitelisidir.

 

Yetişkin Ücret                    : 39 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 29 USD

 


NOT: Bu geziyi Çölde Motosafari ile birleştirmenizi tavsiye ederiz. Çok daha fazla eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.


ATV ile RAS MOHAMMED ULUSAL PARKI (TAM GÜN)
Çölde ATV deneyiminin tadını uzun uzun çıkarmak Ras Mohamed’in büyüleyici coğrafyasında denize girmek isterseniz, keyifli programımıza katılın. ATV araçlarımızla çölde maceramıza başlıyoruz. Çölün enfes manzaraları eşliğinde yolculuğumuza Bedevi Kampında bir mola veriyoruz. Burada, çölde yaşayan Bedevilerin ilginç hayatlarına şahit olabilir, kültürlerini öğrenebilirsiniz. İkram edilecek bedevi çayını da mutlaka denemelisiniz. Ardından, motorlarımızla Ras Mohamed Ulusal Parkına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünyanın en güzel mercanlarına ve mongrov ormanlarına sahip bu yer yüzü cennetinde meşhur ‘’Allah Kapısı’’, Barracuda Koyu ve Mangrov Ormanı göreceklerimiz arasında. Ardından, ‘’Sihirli Göl’’ adı verilen bölgede, Kızıldeniz’in muhteşem sualtı yaşamına şahit olabilirsiniz. Turumuzun bitimi ile birlikte ote transfer.

Not 1: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayo ve havlu (otelden ödünç alabilirsiniz) yanınızda bulundurunuz.
Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.
Not 3: Palet ve gözlük fiyata dahil değildir. İsterseniz kiralayabilir ya da yanınızda getirebilirsiniz.


KIZILDENİZ (SHARM)

ATV ile RAS MOHAMMED ULUSAL PARKI (TAM GÜN)

İki Kişilik ATV Fiyat                             (2 kişi için toplam)          : 49 USD
Tek Kişilik ATV Fiyat        : 39 USD


KLEOPATRA SHOW ÇÖLDE MUHTEŞEM GÖSTERİ/AKŞAM YEMEKLİ-İÇECEKLER DAHİL-DELUXE
Çölün ortasındaki deluxe tesisimiz sizleri şaşırtacak. Las Vegas Şovlarını aratmayacak geniş ekipli showları Firavunlar Döneminin hikayesini ve döneminin en sansasyonel kişisi Kleopatra’nın şaşalı bir şekilde izleyebileceksiniz. Set menü leziz akşam yemeği fiyata dahildir. Show Perşembe akşamları gerçekleşir.

Not: Limitli alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir. (18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yapılmaz)


 

KIZILDENİZ (SHARM)

KLEOPATRA SHOW ÇÖLDE MUHTEŞEM GÖSTERİ/AKŞAM YEMEKLİ-İÇECEKLER DAHİL-DELUXE

Yetişkin Ücret                    : 99 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 59 USD

 


NEVERLAND SHOW
Masalsı bir sarayda, Las Vegas Show’larına benzeyen bir gösteri izlemek ister misiniz? Siz ve sevdikleriniz için eğlence dolu saatler vaat eden bu gecede eğleneceksiniz. İsterseniz yemekli programa da katılabilirsiniz.

Not:
Limitli alkolsüz içecekler dahildir.

KIZILDENİZ (SHARM)                                NEVERLAND SHOW

 Not: Limitli alkolsüz içecekler dahildir.

Yetişkin Ücret                    : 39 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD

KIZILDENİZ  (SHARM)            NEVERLAND SHOW -  YEMEKLİ

Not: Set Menü Akşam Yemeği+Alkollü ve Alkolsüz İçecekler dahildir. (18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yapılmaz)

Yetişkin Ücret                    : 59 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 29 USD

 


DENİZ GÖZLEM TURU
Kızıldeniz’in akvaryum görünümündeki muhteşem sualtı zenginliklerini tekneden izleyebileceğiniz bu harika gezi sizleri bekliyor.

KIZILDENİZ (SHARM)

CAM DİPLİ TEKNE STANDART

Yetişkin Ücret                    : 19 USD
Çocuk Ücret                     :  9 USD

KIZILDENİZ (SHARM)

SEASCOPE YARI DENİZALTI

Yetişkin Ücret                    : 49 USD
Çocuk Ücret                     :  29 USD


TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI-OTOBÜSLÜ/UÇAKLI
Otobüslü tur için otelden kahvaltı kutularımızı alıp, gece yarısından sonra otelimizden hareket ederek Kahire’ye gidiyoruz. Uçaklı turumuz için havalimanı transfer saatini rehberimizden öğrenebilirsiniz. Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak edilen yerlerinden birisi olan Giza Piramitleri ve Sfenks. (bölge giriş ücreti dahil) Turumuz boyunca Giza Platosu’nun en büyük piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayakları altına alan Panorama Tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ile diğer soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında, Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i (giriş dahil) göreceğiz. Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Gezimiz esnasında, Papirüs Atölyesi ve Doğal Parfüm Fabrikası ziyaretlerimiz de olacak. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ilgi görmüş keşif olan LuksoTutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yer alır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yer alır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkandan ve arastalardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz. Otobüs ile Sharm’a geri dönüyoruz. Otobüslü turda varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız. Uçaklı turda muhtemelen buna gerek kalmayacaktır.
Sharm el Sheikh-Kahire Arası Mesafe: 510 km’dir. Otobüslü gezide toplamda 1050 km civarında yolculuk yapılır, dilerseniz uçaklı turumuza katılabilirsiniz.

Not:
Bu gezimiz için vize gerekmektedir. Sharm’a varışta havalimanında vize alabilirsiniz. Eğer vizeniz yoksa ve tura katılmak isterseniz, özel bir işlemle vize tarafımızdan sağlanır. (35 USD) Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

KAHİRE  PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ  OTOBÜSLÜ/UÇAKLI

Yetişkin Ücret                    : 99 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 59 USD


TAM GÜNLÜK ÖĞLE ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU
Otelimizden hareket ederek, St Catherine’e doğru yola çıkıyoruz. Uçsuz bucaksız çöl manzaraları eşliğinde yapacağımız seyahat sonrasında varışımızla birlikte Manastır ziyaretimize başlıyoruz. Azize Katerina Yunan-Ortodoks Manastırı, Allah’ın Hz. Musa ile konuştuğu yer olarak bilindiğinden Hıristiyanlarca kabaca tabirle ‘’Allah’ın Ayakları ile Çiğnediği’’ (İsaiah 18:7, İncil) yer olarak tanımlanan Sina Dağlarının eteklerinde kuruludur. Kutsal kitaplarda Allah’ın Hz. Musa ile bir alev suretinde konuştuğundan bahsedilir. Manastırın önünde sürekli yanan ateşin (Yanan Çalı) , bu orijinal ateşten yakıldığına ve günümüze kadar hiç sönmeden geldiğine inanılmaktadır. Manastırda bulunan rölikler, tüm Hıristiyan Mezheplerince kutsal sayıldığından Manastır hac yeri kabul edilir. Ayrıca, manastırda Hz. Muhammed’in mükerrer seferler bu manastıra giderek buradaki görevli din adamları ile görüştüğüne dair bazı tarihi belgeler bulunmakta ve bu belgeler önde gelen İslam alimleri tarafından da onaylanmaktadır. Yanı sıra; I. Sultan Selim, Napolyon, Çariçe Katarina, İmparatoriçe Helena gibi tarihi ünlü simaların da bu manastırı ziyaret ettikleri bilinmektedir. Bu sebeplerle tüm dinlerden insanlar ve dinsizler manastırı bir ruhsal arınma yeri olarak görüp, ziyaretlerinde kendi inanışlarına göre dua edip dilek tutmaktadırlar. Manastırda bulunan ilk basım kitaplar, Eski ve yeni Ahitler’in orijinal el yazmaları, tarihi ikonalar dünya dinler tarihinin en önemli hazineleri arasında sayılmaktadır. (bu hazineler sıklıkla dünya çapında müzelerde sergilenmektedir, ziyaretiniz esnasında bazıları manastırda bulunmayabilir) Manastırda bulunan Rahipler, Rahibeler ve Keşişler, çöldeki bedevi halkla sıcak ilişkiler içerisinde münzevi bir hayat sürmektedirler. Burada ayrıca Hz. Musa’nın karısı ile tanıştığı yeri, Harun Peygamber’in mezarı ve Altın Buzağı Oyması göreceklerimiz arasındadır. Ardından kendine has dingin atmosferi ile sizleri keyiflendirecek balıkçı kasabası Dahab’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et,tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz.
Sharm el Sheikh-St Catherine Arası Mesafe: 200 km’dir.
St Catherine-Dahab Arası Mesafe: 130 km’dir.
Dahab-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 90 km’dir.
Bu gezide toplamda 450 km civarında yolculuk yapılır. 

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU

Yetişkin Ücret                    : 69 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 39 USD


TAM GÜNLÜK ÖĞLE MUSA (TUR) DAĞI, ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU
Bu çok meşakkatli, yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Musa (Tor) Dağı tırmanış noktasına doğru hareket ediyoruz. Tırmanış noktasında gerekli bilgilendirmenin ardından, bölgenin profesyonel rehberleri gözetiminde Hz. Musa’nın Allah’tan vahiy aldığı yer olarak kabul edilen bölgeye doğru tırmanışa geçiyoruz. Çöl ve sıra dağların soluk kesen manzaralarının üzerine doğan güneş hayatınızın en unutulmazları arasına girecek. Zirveye yakın bulunan mescitte dileyen misafirlerimiz sabah namazlarını kılabilirler. Detaylı anlatımları dinledikten sonra, aşağıya inerek aracımıza geçiyoruz ve manastır gezimiz için hareket ediyoruz. Azize Katerina Yunan-Ortodoks Manastırı, Allah’ın Hz. Musa ile konuştuğu yer olarak bilindiğinden Hıristiyanlarca kabaca tabirle ‘’Allah’ın Ayakları ile Çiğnediği’’ (İsaiah 18:7, İncil) yer olarak tanımlanan Sina Dağlarının eteklerinde kuruludur. Kutsal kitaplarda Allah’ın Hz. Musa ile bir alev suretinde konuştuğundan bahsedilir. Manastırın önünde sürekli yanan ateşin (Yanan Çalı) ,bu orijinal ateşten yakıldığına ve günümüze kadar hiç sönmeden geldiğine inanılmaktadır. Manastırda bulunan rölikler, tüm Hıristiyan Mezheplerince kutsal sayıldığından Manastır hac yeri kabul edilir. Ayrıca, manastırda Hz. Muhammed’in mükerrer seferler bu manastıra giderek buradaki görevli din adamları ile görüştüğüne dair bazı tarihi belgeler bulunmakta ve bu belgeler önde gelen İslam alimleri tarafından da onaylanmaktadır. Yanı sıra; I. Sultan Selim, Napolyon, Çariçe Katarina, İmparatoriçe Helena gibi tarihi ünlü simaların da bu manastırı ziyaret ettikleri bilinmektedir. Bu sebeplerle tüm dinlerden insanlar ve dinsizler manastırı bir ruhsal arınma yeri olarak görüp, ziyaretlerinde kendi inanışlarına göre dua edip dilek tutmaktadırlar. Manastırda bulunan ilk basım kitaplar, Eski ve yeni Ahitler’in orijinal el yazmaları, tarihi ikonalar dünya dinler tarihinin en önemli hazineleri arasında sayılmaktadır. (bu hazineler sıklıkla dünya çapında müzelerde sergilenmektedir, ziyaretiniz esnasında bazıları manastırda bulunmayabilir) Manastırda bulunan Rahipler, Rahibeler ve Keşişler, çöldeki bedevi halkla sıcak ilişkiler içerisinde münzevi bir hayat sürmektedirler. Burada ayrıca Hz. Musa’nın karısı ile tanıştığı yeri, Harun Peygamber’in mezarı ve Altın Buzağı Oyması göreceklerimiz arasındadır. Ardından kendine has dingin atmosferi ile sizleri keyiflendirecek balıkçı kasabası Dahab’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejetaryen menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz.

Not 1: Tırmanış için fiziksel olarak iyi bir durumda olmanız gerekmektedir. Tereddüt ediyorsanız bu turumuza katılmanızı önermeyiz.
Not 2: St. Catherine ve özellikle Musa Dağı yaz aylarında bile geceleri soğuk olmaktadır. Buna uygun giyinmeniz, Dahab’a geçtiğinizde havanın aniden ısınacağını ön görerek kıyafet seçmenizi öneririz. Ayakkabılarınızın, uzun yürüyüşe uygun olmaları gerekmektedir.
Sharm el Sheikh-Musa Dağı Tırmanış Noktası Arası Mesafe: 210 km’dir.
Musa Dağı Tırmanış Noktası-St Catherine Manastırı Arası Mesafe: 10 km
St Catherine-Dahab Arası Mesafe: 130 km’dir.
Dahab-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 90 km’dir.
Bu gezide toplamda 475 km civarında yolculuk yapılır. 
 

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÖĞLE MUSA (TUR) DAĞI, ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU

Yetişkin Ücret                    : 129 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 14 yaşından küçük çocuklara önerilmez.


TAM GÜNLÜK ÜRDÜN (AKABE-PETRA) TURU
Bu çok yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Taba’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte pasaport işlemlerini yaparak bizi Ürdün’e götürecek deniz otobüsüne biniyoruz. Kısa bir yolculuktan sonra, Ürdün’ün Kızıldeniz’e açılan kapısı Akabe’ye varıyoruz. Gerekli işlemlerin ardından otobüsümüzle Petra’ya geçiyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin başkenti ve en önemli eseri olan, Dünya Harikaları’ndan birisi olarak kabul edilen ve UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Petra Ürdün'ün güneyinde, Ürdün Vadisi'nin batısındadır. Petra şehri gezimize, zamanında şehre gelen ziyaretçilerin ve tüccarların konakladıkları şehrin dışında bulunan ''Küçük Petra'' şehrini ziyaret ederek başlıyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin ticaret konusundaki başarısı sayesinde, kervan yollarının kavşağında bulunan Petra, önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir ve su tedariği konusunda şaşırtıcı teknikler uygulamıştır. Yolumuz üzerinde bu su sarnıçlarından birini gördükten sonra Petra antik şehrine devam ediyoruz. Bu antik kent, özellikle Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Gül pembe kayaları oyarak inşa edilmiş bu antik kentte 1.2 km'lik şehir giriş yolunu at üzerinde geçiyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yürüyebilirler.) Şehrin en ikonik yapılarından biri "El-Khazneh" olarak da bilinen Hazine Tapınağı’dır. Vereceğimiz serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz tepede bulunan manastıra ve/veya Kurban Altarı’na tırmanarak ziyaret edebilirler. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Dönüş rotamız; Petra-Akabe-Taba-Sharm el Sheikh şeklindedir. Varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız.
Sharm el Sheikh-Taba Arası Mesafe: 195 km’dir.
Taba-Akabe Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır
Akabe-Petra Arası Mesafe: 130 km
Petra-Akabe Arası Mesafe: 130 km
Akabe-Taba Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır
T
aba-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 195 km’dir.
Bu gezide toplamda 650 km civarında yolculuk yapılır. 

KIZILDENİZ (SHARM)

TAM GÜNLÜK ÜRDÜN (AKABE-PETRA) TURU

 

Yetişkin Ücret                    : 199 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 149 USD

 ÇÖL KAMPI KONAKLAMALI ÜRDÜN (AKABE-PETRA-WADİ RUM) TURU
Bu çok yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Taba’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte pasaport işlemlerini yaparak bizi Ürdün’e götürecek deniz otobüsüne biniyoruz. Kısa bir yolculuktan sonra, Ürdün’ün Kızıldeniz’e açılan kapısı Akabe’ye varıyoruz. Gerekli işlemlerin ardından otobüsümüzle Petra’ya geçiyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin başkenti ve en önemli eseri olan, Dünya Harikaları’ndan birisi olarak kabul edilen ve UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Petra Ürdün'ün güneyinde, Ürdün Vadisi'nin batısındadır. Petra şehri gezimize, zamanında şehre gelen ziyaretçilerin ve tüccarların konakladıkları şehrin dışında bulunan ''Küçük Petra'' şehrini ziyaret ederek başlıyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin ticaret konusundaki başarısı sayesinde, kervan yollarının kavşağında bulunan Petra, önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir ve su tedariği konusunda şaşırtıcı teknikler uygulamıştır. Yolumuz üzerinde bu su sarnıçlarından birini gördükten sonra Petra antik şehrine devam ediyoruz. Bu antik kent, özellikle Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Gül pembe kayaları oyarak inşa edilmiş bu antik kentte 1.2 km'lik şehir giriş yolunu at üzerinde geçiyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yürüyebilirler.) Şehrin en ikonik yapılarından biri "El-Khazneh" olarak da bilinen Hazine Tapınağı’dır. Vereceğimiz serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz tepede bulunan manastıra ve/veya Kurban Altarı’na tırmanarak ziyaret edebilirler. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte, ‘’Düşler Vadisi’’ Wadi Ruma’a giderek, uçsuz bucaksız çöl ve görkemli dağların arasına kurulmuş kampımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tesisimizde. Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli 4X4 ‘’Lawrence’in Toprakları’’ Çöl Safari Turumuza katılabilirler. (Yetişkin: 79 USD, Çocuk: 49 USD) Dönüş rotamız; Wadi Rum-Akabe-Taba-Sharm el Sheikh şeklindedir. Varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız.

Sharm el Sheikh-Taba Arası Mesafe: 195 km’dir.
Taba-Akabe Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır
Akabe-Petra Arası Mesafe: 130 km
Petra-Wadi Rum Arası Mesafe: 110 km
Wadi Rum-Akabe Arası Mesafe: 70 km
Akabe-Taba Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır
Taba-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 195 km’dir.
Bu gezide toplamda 700 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM)

ÇÖL KAMPI KONAKLAMALI ÜRDÜN (AKABE-PETRA-WADİ RUM) TURU

Yetişkin Ücret                    : 299 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 229 USDAKTİVİTE PAKETLERİ

A-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ
Yetişkin: 39 USD, Çocuk: 29 USD
B-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ+PARAŞÜT+ÖĞLE YEMEĞİ
Yemek Menü: Tavuk ya da balık, pilav, patates, salata, meşrubat
Yetişkin: 59 USD, Çocuk: 39 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar)
C-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ+PARAŞÜT+ÖĞLE YEMEĞİ+30 DK MASAJ Yemek Menü: Karides, kalamar, balık, pilav, patates, salata, meşrubat VEYA tavuk, köfte, pilav, patates, salata, meşrubat Yetişkin: 79 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar) 
D-TRANSFER+YARI DENİZALTI+MUZ YA DA TİYOBA (ŞİŞME BOT)+RAS MOHAMED TEKNE+TÜPLÜ DALIŞ+ÖĞLE YEMEĞİ Yetişkin: 89 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar)
E-DAHAB ATV MOTO SAFARİ+KUM SÖRFÜ+TÜPLÜ DALIŞ+ÖĞLE YEMEĞİ+KITE SURF (KITEBOARD) Yemek Menü: Tavuk menü VEYA et menü VEYA deniz ürünleri menü VEYA Vejetaryen menü Yetişkin: 99 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar tüplü dalış yapamazlar)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen/Sharm el Sheikh/İstanbul Sabiha Gökçen hattında ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı Vergileri
Seçtiğiniz kategori otelde ve seçmiş olduğunuz yeme-içme planında Sharm’da 3 gece konaklama
Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri
Öğle Yemekli Panoramik Sharm Turu
Mısır Tecrübesi olan Türkçe Rehber Hizmeti (Bu hizmet Sharm karşılamalı olarak verilmekte olup, rehberimiz transferler ve şehir turunda grupla birlikte olur. Rehberimiz, düzenleyeceği ekstra turlara katılan misafirlerimizle birlikte olacaktır ve rehberimizin konaklaması çoğunlukla sizinle aynı otelde değildir. Ayrıca, rehberimiz birden fazla otelde konaklayan misafirlerle ilgilenmek durumundadır. Bu sebeplerle rehberimizin 7/24 sizinle birlikte olamayacağını peşinen kabul etmiş sayılırsınız)
Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası (mevzuat gereği ödemeyi yaptığınız firma tarafından yapılmaktadır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı Çıkış Fonu
Güney Sina (Sharm, Dahab, St Catherine, Taba, Nuweiba) dışına çıkmadığınız sürece bu turumuz vizesizdir. Ancak, Kahire turuna katılmayı planlıyorsanız Sharm’a varışta kapı vizesi almanız gerekmektedir. Fiyata dahil değildir.)
Ekstra Turlar
Şahsi Harcamalar
İptal Güvence Paketi (Tur Bedelinin 'u kadar ilave prim ödenir) (Hareket saatine 48 saat kalaya kadar koşulsuz iptal hakkı tanır)
Seyahat Sigortası (bagaj kaybı, tur öncesi ve tur sırasında sağlık sorunları, vefat gibi problemlere karşı sigortalanmanızı öneririz)
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

NOTLAR:

  1. İndirimlerin geçerli olabilmesi için turların rehberimizin satış yaptığı ilk gün toptan alınması gerekmektedir. Sonradan ilave olarak alınacak ekstra turlar için liste fiyatları geçerli olacaktır.
  2. Satın alınan ekstra turların iptali mümkün değildir. Herhangi bir sebep ile tura katılım olmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. (Doktor raporu ile belirlenmiş sağlık sorunları hariç)
  3. Bazı ekstra turların düzenlenebilmesi için minimum sayıda misafirin katılımı şarttır. Yeterli sayıya ulaşılamaması durumunda ödenen ücret iade edilir.
  4. Çocuklar kampanyadan ebeveynleri ile aynı oranda indirim hakkı kazanırlar.
  5. Kampanya harici satın alınan ekstra turlar için liste fiyatları geçerlidir.
  6. Tur programında aksi açıkça belirtilmediyse, yemeklerdeki içecekler ekstradır.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

05 Haziran çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.06.2024 - 08.06.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

12 Haziran çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.06.2024 - 15.06.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

19Haziran çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
649 USD649 USD899 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 12 yaş 599 USD
3 Oda  3 Kişi

26 Haziran çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.06.2024 - 29.06.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

03 Temmuz çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.07.2024 - 06.07.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

10 Temmuz çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.07.2024 - 13.07.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

17 Temmuz çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 20.07.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

24Temmuz çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

31 Temmuz çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.07.2024 - 03.08.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

07Ağustos çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.08.2024 - 10.08.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

14 Ağustos çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.08.2024 - 17.08.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

21 Ağustos çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.08.2024 - 24.08.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

28 Ağustos çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 31.08.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

04 Eylül çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.09.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

11 Eylül çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.09.2024 - 14.09.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

18 Eylül çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 21.09.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

25 Eylül çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

02 Ekim çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.10.2024 - 05.10.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

09 Ekim çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.10.2024 - 12.10.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

16 Ekim çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 19.10.2024
Oda Kahvaltı
Fiyat SorunuzFiyat SorunuzFiyat Sorunuz0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi

23 Ekim çarşamba

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.10.2024 - 26.10.2024
Oda Kahvaltı
499 USD499 USD699 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 449 USD
7 - 12 yaş 449 USD
10 Oda  10 Kişi
Vizesiz Sharm el Sheikh Turu 3 gece 4 Gün PGS ile
3 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM