s

Vizesiz Uçaklı Balkan Masalı Turu

18 Mayıs - 25 Mayıs 2024 
Uçaklı Balkan Masalı Turu

(8 Gün 7 Gece)
HER CUMARTESİ HAREKET
6 Ülke – 5 Başkent – 25 Şehir

Arnavutluk – Karadağ – Bosna Hersek - Sırbistan – Kuzey Makedonya - Kosova
TİRAN – Lezhe - İşkodra – Bar - Petrovac - Budva – Kotor – Perast – Trebinje - Stolaç -
Medjugorje (1) – Mostar – Jablanica - Konjiç - VALSTUR (1) – Zvornik – BELGRAD (1) –
ÜSKÜP (2)– Prizren – PRİŞTİNE – Bitola (Manastır) – Resne - Ohrid (1) – Librazh - Elbasan
MATKA KANYONU DAHİL AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL BOŞNAK KÖFTESİ DAHİL
YÖRESEL RESTORANDA MAKEDON GECESİ DAHİL POÇİTELJ KÖYÜ DAHİL
KOSOVA TURU DAHİL SV NAUM KAYNAKLARI DAHİL
Hareket Tarihleri: 6 Nisan – 13 Nisan – 20 Nisan – 27 Nisan – 4 Mayıs –
11 Mayıs – 18 Mayıs – 25 Mayıs – 1 Haziran – 8 Haziran – 15 Haziran –
22 Haziran – 29 Haziran – 6 Temmuz – 13 Temmuz – 20 Temmuz – 27 Temmuz – 3 Ağustos

– 10 Ağustos – 17 Ağustos – 24 Ağustos – 31 Ağustos – 7 Eylül –
14 Eylül – 21 Eylül – 28 Eylül – 5 Ekim – 12 Ekim – 19 Ekim – 26 Ekim


1.Gün: İstanbul – Tiran – İşkodra

Sabah saat 09:00'da İstanbul Havalimanı'nda buluşuyoruz. Air Albania ile Tiran'a yapacağımız tarifeli uçuşla yola çıkıyoruz. Yaklaşık bir buçuk saatlik uçuş sonrasında Tiran Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımıza geçip turumuza başlıyoruz.

Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti olan Tiran, 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış bir şehirdir. Bu güzel şehri tanımak için panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz sırasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz.

Tiran turumuzun ardından Arnavutluk'taki son durağımız olan İşkodra'ya doğru yola çıkıyoruz. Burada İşkodra'daki tarihi kale ve şehir surlarını panoramik olarak gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecek.

2. Gün: İşkodra – Sv Stefan – Budva – Kotor – (Dubrovnik) – Medjugorje

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından erken saatte yola çıkıyoruz. İlk olarak Arnavutluk-Karadağ sınırında pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlıyoruz. Daha sonra Singapurlu bir milyarder tarafından satın alınan ve ünlü Sv. Stefan adasını panoramik olarak gözlemleyerek sahilleriyle ünlü Budva şehrine doğru ilerliyoruz. Deniz tatili için ideal bir yer olan Budva'nın ardından Orta Çağ'dan günümüze ulaşmış önemli yerlerden biri olan Kotor'a varıyoruz.

Kotor, Karadağ'ın turistik merkezlerinden biridir ve derin bir körfezin etrafına kurulmuş, yüzyıllar boyunca ayakta kalmayı başarmış bir şehirdir. Varışımızın ardından şehri yürüyerek gezmeye başlayacağız. Kotor'da aile malikaneleri, Aziz Tripun Kilisesi, Ortodoks kilisesi, meydanlar ve ilginç hikayeleri göreceğiz. Şehir turunun ardından serbest zaman verilecek. Eğer hava ve mevsim uygunsa surların en tepesindeki şapelde muhteşem manzaraların tadını çıkarabilir, şehirdeki dar sokaklardaki güzel kokuları takip ederek farklı yemekler deneyebilir, meydanlarda bir içecek içebilir veya şehrin ilginç müzelerinden biri olan Kedi Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Serbest zamanın ardından Kotor'dan ayrılarak Medjugorje'e doğru yol alıyoruz. Medjugorje'deki otelimize yerleşip akşam yemeğimizi otelde alacağız. Eğer vizesi veya yeşil pasaportu olan misafirlerimiz isterseniz ekstra bir ücret karşılığında düzenlenen Dubrovnik turuna katılabilirler. (Bu tura katılmak isteyen misafirler, Kotor'dan sonra katılım sayısına bağlı olarak Dubrovnik turunu gerçekleştirmek için ayrı bir araçla hareket edeceklerdir.) Karadağ'dan Hırvatistan'a geçerek son yılların en popüler tatil merkezlerinden biri olan Dubrovnik'e ulaşıyoruz. Dubrovnik'teki yürüyüş turu sırasında Pile Kapısı, Ploce Kapısı, Onorphius Çeşmesi, dünyanın ilk eczanesi, Fransiskan Manastırı, Orlando Heykeli, Sponza Sarayı, Rektör Sarayı gibi önemli yerleri göreceğiz. Bu tarihi şehirdeki turumuzun ardından serbest zaman verilecek. Serbest zamanın ardından rehberimizle buluşup otelimize geri dönüş yapacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün: Medjugorje – Pocitelj – Mostar – Saraybosna

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi tamamlayarak bagajlarımızla birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Osmanlı döneminden günümüze kalmış olan bir karargâh köyü olan Pocitelj'e gidiyoruz. Burada Osmanlı evleri, hamamı, camisi ve eski Arnavut kaldırımı sokakları görme fırsatı bulacak ve Türk çayları ve Boşnak kahveleri içebiliriz. Pocitelj'den ayrıldıktan sonra rotamızı, yakın tarihimizde Bosna Savaşı sırasında Hırvat topçularının saldırılarına maruz kalan ve daha sonra Türkiye Cumhuriyeti'nin yardımlarıyla yeniden inşa edilen, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan köprüsü ile ünlü olan, Osmanlı döneminden kalma dar ve otantik sokaklarıyla ünlü Mostar'a çeviriyoruz. Mostar'da turumuz sırasında Mostar Köprüsü, Koski Mehmet Paşa Camii, Katolik Katedrali, Türk Konsolosluğu ve Şehitlik gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Şanslıysak, yerel gençlerin köprüden şov amaçlı atlama geleneklerini de görebiliriz.

Turun ardından verilecek serbest zamanda Mostar'a özgü hediyelik eşyalar alabilir, lezzetli bir yemek molası verebilirsiniz. Serbest zamanın sonunda rehberimizle belirlediğimiz saat ve yerde buluşarak Bosna-Hersek'in başkenti Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. Saraybosna'ya varışımızla birlikte şehrin merkezini yürüyerek keşfetmeye başlıyoruz. Yürüyüş turumuz sırasında şehrin sembollerinden olan Sebil, Gazi Hüsrev Bey Medresesi, Gazi Hüsrev Bey Camii, Bedesten, Saat Kulesi, Baş Çarşı'daki çeşitli dükkanlar, İsa'nın Kalbi Kilisesi, Sönmeyen Ateş, Latin Köprüsü, Fatih Camii gibi önemli yerleri ziyaret ediyoruz.

Yürüyüş turunun ardından, Bosna'nın geleneksel kafelerinde Boşnak kahvesi içebilir, nefis Bosna böreği tadabilir veya şehrin Avrupai ve Osmanlı dönemine ait sokaklarında dolaşarak keşfe çıkabilirsiniz. Tur sonrası akşam yemeği için Bosna'nın meşhur köftesi olan çevapi yiyoruz (not: bazı konakladığınız otellerde yemek otelde servis edilmektedir). Yemek sonrası otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşiyor.

4. Gün: Saraybosna – Belgrad

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayarak bagajlarımızla birlikte Belgrad'a doğru hareket ediyoruz. Bosna-Hersek'in yaylaları ve köylerinin arasından keyifli bir yolculukla ilerliyoruz ve Drina Nehri üzerinde bulunan sınır kapısını geçerek programımızdaki bir sonraki ülkeye giriş yapıyoruz. Bosna-Hersek'in virajlı yollarının ardından, geniş ovaları, köyleri ve muhteşem manzaraları seyrederek Belgrad'a ulaşıyoruz. Varışımızın ardından yürüyerek yapacağımız şehir turu sırasında Knez Mihailo Caddesi, Kalemegdan Meydanı, Fransızlara Saygı Anıtı, İstanbul Kapısı, Damat Ali Paşa Türbesi, Panorama Noktası, Viktor Heykeli, Zindan Kapısı, Leopold Kapısı, Saat Kulesi ve surları görmek için fırsat buluyoruz. Yürüyüş turunun ardından Belgrad'ın canlı sokaklarında dolaşabilir, rehberinizin tavsiye edeceği farklı dondurma lezzetlerini deneyebilir veya çevreyi ve şehri izleyerek keyifli bir kahve içebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği otelde servis edilecek ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

5. Gün: Belgrad – Üsküp

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayarak, bagajlarımızla birlikte otelimizden ayrılıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Belgrad'dan Üsküp'e varıyoruz. Üsküp, doğu ile batı arasında bir köprü niteliğinde olan ve tarihi zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir.

Şehir turumuz sırasında Osmanlı tarihinde başkent dışına inşa edilmiş en büyük çarşının günümüze ulaşmış kısmını keşfedeceğiz. Kapan Han, Sulu Han, Çifte Hamam, Murat Paşa Camii, Sultan Murat Camii, Saat Kulesi, Taş Köprü, Üsküp Kalesi, 2014 projesi kapsamında yapılmış heykel grupları, Makedon Meydanı, Vardar Nehri ve Büyük İskender heykeli gibi önemli bölgeleri ziyaret edeceğiz.

Serbest zamanın tadını çıkaracaksınız. Eğer mevsim uygunsa, meşhur acıbademlerden tadabilir ve yerel lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turumuzun ardından serbest zaman. Serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Yemek sonrası otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

6. Gün: Üsküp – Matka Kanyonu – Prizren – Priştina – Üsküp

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kosova turu için hazırlanıyoruz. İlk durağımız, doğa harikası Matka Kanyonu olacak. Rehberimiz eşliğinde keyifli bir doğa yürüyüşü yapacak ve bu güzel manzaraların tadını çıkaracaksınız.

Matka Kanyonu'nun keyfini çıkardıktan sonra Kosova'ya doğru yola çıkıyoruz. Makedonya-Kosova sınırında pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Kosova'ya varıyoruz. Kosova, Avrupa'nın en yeni devletlerinden biridir.

İlk olarak Osmanlı İmparatorluğu'nun izlerini taşıyan güzel şehir Prizren'e varıyoruz. Prizren turumuz sırasında Sinan Paşa Camii, Arasta Camii Minaresi, Osmanlı Hamamı, Taş Köprü, Türk Konsolosluğu ve Kale gibi önemli bölgeleri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda Prizren'in leziz yemeklerinden tadabilirsiniz.

Prizren turumuzun ardından, Osmanlı İmparatorluğu'nun önemli padişahlarından biri olan I. Murad'ın türbesini ziyaret ediyoruz. I. Murad'ın türbesi, otağının kurulduğu ve savaş sonrası organlarının gömüldüğü yerdir.

Daha sonra başkent Priştina'yı panoramik olarak görüp Kosova gezimizi tamamlıyoruz ve Üsküp'e geri dönüş yapıyoruz.

Akşam, Makedon Gecesi turuna katılıyoruz. Bu eğlenceli etkinlikte Rumeli, Balkan ve Makedon müziği eşliğinde yemeklerin tadını çıkaracak ve eğleneceksiniz. Etkinliğin ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

7. Gün: Üsküp – Bitola (Manastır) – Resne – Ohrid

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından oteldeki check-out işlemlerini tamamlıyoruz ve bagajlarımızla birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız, Mustafa Kemal Atatürk'ün okuduğu askeri idadi okulunun bulunduğu Bitola (Manastır) şehri olacak. Burada yapacağımız tur sırasında askeri idadi okulu, Şirok Sokak, yeni camii, Eleni Karite'nin balkonu gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Ayrıca Atatürk Anı Odası da burada yer almaktadır.

Bitola gezimizin ardından vereceğimiz serbest zamanda Şirok Sokak'ta bulunan restoranlarda öğle yemeği yiyebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine uygun olarak Resne'ye hareket ediyoruz. Bu küçük şehir, ünlü Resneli Niyazi'nin eviyle tanınır. Evinin önünde fotoğraf çekme fırsatınız olacak. Ardından Ohrid'e doğru yola çıkıyoruz.

Ohrid'e varışımızın ardından yürüyüş turumuza başlıyoruz. Ohrid, gölü kıyısına kurulmuş ve "inci" olarak adlandırılan güzel bir şehirdir. Tur sırasında Ayasofya Kilisesi, Damat Ali Paşa Camii, Halveti Tekkesi ve Camii, Türk Mahallesi gibi önemli bölgeleri ziyaret edeceğiz.

Ohrid'i yürüyerek keşfettikten sonra serbest zamanınız olacak. Türk mahallesinde bir bardak Türk çayı veya Türk kahvesi içmek yerel lezzetlerin tadını çıkarmak için harika bir fırsat olabilir.

Turumuzun sonunda belirtilen yer ve saatte otelimize dönüş yapıyoruz. Otele yerleşme işlemlerini tamamladıktan sonra akşam yemeği ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

8. Gün: Ohrid – Sv Naum Kaynağı – Elbasan – Tiran – İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerini tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Makedonya'dan ayrılmadan önce, Ohrid Gölü'nün kaynağına yakın olan Sv. Naum Manastırı'na doğru hareket ediyoruz. Bu bölgede serbest zaman verilecektir. İsterseniz manastırı ziyaret edebilir veya doğal kaynak üzerinde sandal turu yapabilirsiniz.

Serbest zamanın ardından Makedonya-Arnavutluk sınırına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Arnavutluk'a geçiyoruz. Ohrid Gölü manzaralı bir yolculuğun ardından Elbasan şehrine varıyoruz. Elbasan'da, ünlü Elbasan Tavası'nı denemek için mola veriyoruz. Yemeğin ardından Elbasan Kalesi, Türk sokakları ve Hünkâr Camii gibi önemli bölgeleri ziyaret ediyoruz.

Elbasan gezimizin ardından Tiran Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Havalimanına vardığımızda pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerini tamamlıyoruz. Air Albania Havayolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz.

İstanbul'a varışımızla beraber turumuzu tamamlıyoruz. Bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Air Albania ile İstanbul - Tiran - İstanbul hatlarında ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • 4 yıldızlı otellerde 7 gece konaklama.
 • Otellerde alınacak 7 sabah kahvaltısı.
 • Otellerde alınacak 4 akşam yemeği.
 • Üsküp'te lokal bir restoranda alınacak 1 akşam yemeği.
 • Saraybosna'da lokal bir restoranda alınacak 1 akşam yemeği.
 • Yemekli, müzikli ve eğlenceli Makedon Gecesi etkinliği.
 • Programda açıkça belirtilen tüm şehirlerarası transferler.
 • Programda dâhil olan tüm turlar ve çevre gezileri.
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • Bazı bölgelerde alınması gereken lokal rehberlik hizmetleri.
 • Checkpoint ve otopark ücretleri.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel harcamalar ve ekstra harcamalar.
 • Öğlen yemekleri.
 • Yemekler sırasında alınan içecekler.
 • Yurt dışı çıkış harcı.
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
 • Tur programında belirtilen veya belirtilmeyen ekstra geziler.
 • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet.
 • Seyahat Güvence Paketi.
Fiyata dahil olan hizmetler tur paketinin içerdiği hizmetleri temsil ederken, fiyata dahil olmayan hizmetler kişisel harcamalar, ekstra aktiviteler ve bazı ücretler gibi turun kapsamı dışındaki hizmetleri ifade eder. Turu satın almadan önce bu detayları göz önünde bulundurarak tur paketinin içeriğini incelemeniz önemlidir.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

25.05.2024 (sor sat)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.05.2024 - 01.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 199 EUR
3 - 6 yaş 599 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
2 Oda  2 Kişi

01.06.2024 PROMOSYON

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.06.2024 - 08.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EUR649 EUR849 EUR7 - 12 yaş 769 EUR
3 - 6 yaş 749 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

02.06.2024 PROMOSYON

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.06.2024 - 09.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EUR649 EUR849 EUR7 - 12 yaş 749 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
8 Oda  8 Kişi

08.06.2024 PROMOSYON

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.06.2024 - 15.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EUR649 EUR849 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

09.06.2024 PROMOSYON

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EUR649 EUR849 EUR7 - 12 yaş 769 EUR
3 - 6 yaş 749 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

15.06.2024 Kurban Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
1.199 EUR1.199 EUR1.399 EUR7 - 12 yaş 1.069 EUR
3 - 6 yaş 1.049 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
4 Oda  4 Kişi

22.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 29.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

29.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.06.2024 - 06.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR999 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 770 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

06.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.07.2024 - 13.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
9 Oda  9 Kişi

13.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 20.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
8 Oda  8 Kişi

20.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR999 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

27.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 03.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR999 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

28.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.07.2024 - 04.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
614 EUR614 EUR849 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
8 Oda  8 Kişi

04.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR999 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

03.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

11.08.2024 PROMOSYON

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.08.2024 - 18.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 619 EUR
3 - 6 yaş 599 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

10.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
849 EUR849 EUR1.049 EUR7 - 12 yaş 819 EUR
3 - 6 yaş 799 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

17.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 24.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

24.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 31.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

31.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.08.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

07.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

08.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.09.2024 - 15.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

14.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.09.2024 - 21.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
899 EUR899 EUR1.099 EUR7 - 12 yaş 869 EUR
3 - 6 yaş 849 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

21.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 199 EUR
0 - 6 yaş 749 EUR
7 - 12 yaş 769 EUR
4 Oda  4 Kişi

28.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.09.2024 - 05.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 199 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
7 - 12 yaş 719 EUR
10 Oda  10 Kişi

05.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.10.2024 - 12.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR799 EUR7 - 12 yaş 469 EUR
3 - 6 yaş 449 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

12.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EUR649 EUR849 EUR7 - 12 yaş 619 EUR
3 - 6 yaş 599 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

19.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.10.2024 - 26.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
749 EUR749 EUR949 EUR7 - 12 yaş 719 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi

26.10.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR799 EUR7 - 12 yaş 469 EUR
3 - 6 yaş 449 EUR
0 - 2 yaş 199 EUR
10 Oda  10 Kişi
Vizesiz Uçaklı Balkan Masalı Turu
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM