s

1.Charter BUDVA Tailwind Hava Yolları ile 4 Gece 5 Gün (TGD-TGD)

26 Mayıs - 30 Mayıs 2024 
1.Charter BUDVA (2024) OZEL HAVAYOLLARI ILE 4 GECE 5 GÜN 
 (TGD-TGD) PAZAR HAREKET 
BUDVA


1. Gün: İstanbul-Budva
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 14.00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI947 seferi ile 16:35’de Podgorica Havalimanı’na hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:20’de Podgorica Havalimanı’na varış. Varış sonrası bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turuna çıkacağız. Adriyatik Denizi kıyısındaki Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva'nın renkli gece hayatını, şık restoranları ve canlı eğlence mekanlarında zaman geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Budva

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu’na katılabilirler (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a hareket edeceğiz. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi limanlarını göreceğiz. Daha sonra romantik Kotor Körfezi'nin güneş şehri Herceg Novi'ye geçeceğiz. Rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zamanın ardından Mamula Adası'na doğru hareket edeceğiz. Lustica Yarımadası'nın kıyı şeridinin kristal berraklığındaki sularında yüzme fırsatı bulabileceğimiz büyüleyici Mavi Mağara bölgesine geçeceğiz. Mavi Mağaranın eşsiz manzarasında öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından konaklama ve dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.
• Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)
3.Gün: Budva

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye şansı bulacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşme. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz (65 Eur). Geceleme otelimizde.
• Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
• Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

4. Gün: Budva

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel Turu’na katılabilirler (135 Eur). Mostar’ın en ünlü köprüleri arasında ikinci sırada yer alan, Tito Köprüsü’nü de göreceğimiz gezimize Neretva Nehrinden başlayacağız. Neretva’nın mavi-yeşil güzelliğinin ardından Mostar Köprüsü’nü göreceğiz. Koska Mehmed Paşa Camii’ni, Karagöz Bey Camii’ni; çarşıyı; antik şehri gezeceğimiz Mostar turumuzdan sonra serbest zaman. Ardından buluşup eski şehir Blagaj’a hareket. Nefes kesici uçurumun içine 16. yüzyılda oyulmuş derviş evi, parlak güneşi, mavi gökyüzünü ve Avrupa'nın en güçlü kaynakları arasında yer alan Buna kaynağından gelen tatlı suyu göreceğiz. Daha sonra Ortaçağ taş kasabası Počitelj’e hareket. Osmanlı mimarisinin tüm izlerini taşıyan bir Türk köyü olan Poçitel’deki hamamları, camiyi, pazar yerini, Balkan Türklerine özgü çiçek yetiştiriciliğinin envai örneğini barındıran evleri ve bahçelerini; Şişman İbrahim Paşa Medresesi’ni; saat kulesini göreceğiz. Tam gün sürecek turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
• Öğle Yemekli Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel Turu (135 Eur)
5.Gün: Budva-İstanbul

Kahvaltıdan sonra otelde son hazırlıklar yapıldıktan sonra havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu’na katılabilirler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Turumuzun ardından Podgorica Havalimanı'na transfer yapılacak. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI942 seferi ile 18.00’da İstanbul Havalimanı'na hareket edilecek ve yerel saat ile 20.35’te İstanbul Havalimanı'na varılacak.
• Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
• Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
• Havalimanı vergileri
• 4 (dört) gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Budva yapılacak şehir tanıtım turları
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Türkçe rehberlik hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Yurtdışı çıkış harcı bedeli
• Otel vergileri
• Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
• Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

Önemli Notlar
• Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan
seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
• Valstur, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle
yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.
• Valstur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
• Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
• Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.
• Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin
inisiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Valstur sorumlu tutulamaz.
• Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.
• Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.
• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi
verilecektir.
• Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne
uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği
turlardır.
• Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.
• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.
• Türkiye ile Karadağ arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur. Bu çerçevede Türkiye ve Karadağ vatandaşı olan diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamilleri, birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90)
günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan girebilmektedir.


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

26 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 30.05.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz789 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

2 Haziran

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.06.2024 - 06.06.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

9 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 09.06.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

16 Haziran 2024 Kurban Bayramı SOR-SAT

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

23 Haziran 2024 SOR-SAT

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

30 Haziran 2024 SOR-SAT

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.06.2024 - 03.07.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

7 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

14 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz889 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

21 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz889 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

28 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.07.2024 - 01.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR889 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

4 Ağustos 2024 SOR-SAT

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.08.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı
739 EURFiyat Sorunuz929 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 739 EUR
10 Oda  10 Kişi

11 Ağustos

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.08.2024 - 15.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz889 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş Ücretsiz
10 Oda  10 Kişi

18 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.08.2024 - 21.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz889 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş Ücretsiz
10 Oda  10 Kişi

25 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.08.2024 - 29.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz889 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

1 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.09.2024 - 04.09.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz739 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

15 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.09.2024 - 29.09.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

22 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.09.2024 - 25.09.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

29 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.09.2024 - 01.10.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
1.Charter BUDVA Tailwind Hava Yolları ile 4 Gece 5 Gün (TGD-TGD)
4 Gece 5 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM