s

Vizesiz Balkan Üçgeni Turu 3 Gece Air Albania HY ile

27 Mayıs - 31 Mayıs 2024 
Balkan Üçgeni
İstanbul Havalimanı Hareketli
Air Albania Havayolları İle – 4* Oteller

Vizesiz
** Kuzey Makedonya –Arnavutluk **


1.Gün : İstanbul - Tiran – Prizren – Priştine - Üsküp
İstanbul Havalimanı'nda buluşma noktamız, Air Albania Havayolları'nın kontuarı olacak ve uçuşumuzdan 3 saat önce orada olmamız gerekiyor. Air Albania Havayolları'nın ZB1014 seferi ile saat 04:20'de Arnavutluk'un başkenti Tiran'a hareket ediyoruz. Konforlu bir uçuşun ardından yerel saatle 05:00'te Tiran'a varacağız ve ülkeye giriş işlemlerini tamamladıktan sonra bizi bekleyen özel aracımızla Prizren'e doğru yola çıkacağız. Prizren'e varışımızla birlikte, mimari silueti ve beş vakit minarelerinden yükselen ezan sesleriyle karşılanacak ve sokaklardaki Türkçe ibarelerle hemen ilk izlenimimiz Anadolu Osmanlı kentini andıracak. Prizren'de gezilecek yerler arasında Sinan Paşa Camii, Halveti Tekkesi, Bayraklı Camii ve Mehmet Paşa Hamamı bulunuyor. Serbest zamanımızın ardından Priştine'ye doğru hareket edeceğiz. Priştine'ye vardıktan sonra yapacağımız panoramik şehir turunda Germia Parkı, Kosova Müzesi, Osmanlıların 15. yüzyılda inşa ettiği Fatih Sultan Mehmed Camii, 18. yüzyıl eseri Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi'nde öldürülen Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesini göreceğiz. Priştine turumuzun ardından Üsküp'e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Üsküp'e varışımızın ardından isteyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek eşsiz Balkan müzikleri ve yemekleriyle süslenmiş, yöresel dans gösterileriyle renklendirilmiş muhteşem Balkan gecesi turumuza katılabilirsiniz. Geceleme Üsküp'teki otelimizde gerçekleşecek.

Yemekli Balkan gecesi Turu Kişi Başı 40 Eur
Bu Turumuzda Akşam eşsiz balkan müzikleri ve yemekleriyle süslenmiş, folklör ekibinin yöresel dans Showları ile 
eşsiz Balkan gecesi turumuz gerçekleşecektir. Gecenin sonunda otelimize transfer.

2.Gün : Üsküp
Sabah kahvaltısının ardından Üsküp şehir turumuz başlıyor. Üsküp'te gezeceğimiz yerler arasında ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar Nehri'nin kıyısında yürüyüş yaparken, nehrin karşı kıyısındaki Türk ve Yahudi mahallelerini izleyeceğiz. Bu yürüyüş sırasında Makedonya Meydanı'nı, Osmanlı Köprüsü'nü ve Davut Paşa Hamamı'nı dışarıdan göreceğiz. Ardından Türk çarşısına girerek Üsküp'ün sembol eserlerinden biri olan 16. yüzyılda inşa edilen Saat Kulesi'ni, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camisi'ni ve yine aynı dönemden kalan İsa Bey Camii'ni ziyaret edeceğiz. Türk çarşısında serbest zaman verilecek. Serbest zamanın ardından isteyen misafirlerimizle Matka Kanyonu turuna katılabilirsiniz. Matka Kanyonu turunun ardından otelimize geri dönüş yapıyoruz. Geceleme Üsküp'teki otelimizde olacak.

Matka Kanyonu Turu Kişi Başı 20 Eur
Vodno Dağı'nın ormanları ve otlakları arasında yapacağınız bu gezide Matka Kanyonu'nu
keşfedeceksiniz.. Yaklaşık 5.000 hektarlık bir alanı kaplayan kanyonda orta çağ manastırları ve yapay bir göl yer alır. Burada engebeli kayalıkları ve farklı endemik bitki ve hayvan türlerini
göreceksiniz. Kano yapmayı deneyebilir veya yeşil patikalarda dolaşabilirsiniz.


3.Gün : Üsküp – Ohrid
Sabah kahvaltısının ardından Ohrid'e doğru hareket ediyoruz. Ohrid'e vardıktan sonra şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Tarihi Ohrid şehrini tanıtan bu turumuzda, Osmanlı'nın Balkanlar'daki önemli üslerinden biri olan bu şehri keşfedeceğiz. Tur sırasında, Kiril Alfabesini geliştirdiklerine inanılan 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni Çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid Gölü gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Şehir turunun ardından isteyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Ohrid Tekne Turuna katılabilirsiniz. Turlarımızın ardından otelimize transfer yapacağız ve geceleme Ohrid'deki otelimizde gerçekleşecek.

Ohrid Tekne Turu Kişi Başı 25 Eur
Ohrid Eski Kenti çevresinde panoramik bir tekne turunun keyfini çıkarın! ayrıntılı bir manzaraya sahip olabilmeniz için kıyıya yakın seyrederken, dönüş yolunda seyir sizi kıyıdan daha uzağa götürecektir, böylece tüm Eski Kent'in eşsiz panoramik manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Göreceğiniz en önemli şeyler balıkçı yerleşimi Kaneo, 15. yüzyılın ortalarından kalma Kaneo'daki Aziz John Kilisesi, Ohri Gölü'ne bakan bir uçurumdaki muhteşem konumu nedeniyle Ohri'nin en ünlü ve en çok fotoğraflanan kilisesidir.

4.Gün : Ohrid – Tiran
Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıp otelimizden ayrılıyoruz ve Ohrid'de serbest zaman geçiriyoruz. İsteyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Resne Manastırı ve St. Naum Turu'na katılabilirler. Turumuzun ardından Arnavutluk'un başkenti Tiran'a doğru hareket ediyoruz. Tiran'a varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Avrupa'daki Bektaşiliğin merkezi olarak kabul edilen Tiran şehir turumuzda, 1789'da inşa edilmeye başlanan ve 1923'te tamamlanan Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, Tiran'ın sembolü olan 1821'de Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi, İskender Bey Heykeli ve 1999'da işkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunların eritilmesiyle yapılan Barış Çanı gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turun sonunda serbest zamanımız olacak ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer olacağız.

Resne – Manastır Turu Kişi Başı 40 Eur
Bu turumuz Özel otobüs ile önce Resne’ye hareket ile başlıyor. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’li Niyazi’nin Sarayını panoramik olarak görüyoruz. Varışımız sonrası Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz ardından Ohrid’e geri dönüyoruz.

St Naum Turu kişi Başı 25 Eur
Ohrid Gölü ‘nün kaynağının ve aynı zamanda St.Naum Manastırı’nın bulunduğu “Balkanlar’da Cennetten Bir Köşe” olarak adlandırılan St.Naum ‘a hareket ediyoruz. Eşsiz manzaraları fotoğrafladıktan sonra burada verilecek serbest zaman bitimininde Ohrid’e dönüyoruz.

5.Gün : Tiran – İstanbul
Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Air Albania Havayolları'nın ZB1013 seferiyle saat 00:40'ta İstanbul'a hareket ediyoruz. Saat 03:20'de İstanbul Yeni Havalimanı'na varış yapacak ve turumuz burada sona erecek. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle, siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz. Yolculuğunuzun keyifli ve güvenli geçmesini dileriz.

Full Paket : 150EUR Yerine 100 EUR
(Sadece ofislerimizden alınması durumunda geçerlidir.)
Yemekli Balkan gecesi Turu Kişi Başı : 40 Eur
Matka Kanyonu Turu Kişi Başı : 20 Eur
Resne – Manastır Turu Kişi Başı 40 Eur
Ohrid Tekne Turu Kişi Başı 25 Eur
St Naum Turu Kişi Başı 25 Eur
(Full Paket Alan Misafirlerimize Otelde 2 Akşam yemeği + Balkan Gecesi olmak üzere 3 akşam Yemeği
ücretsiz Sunulacaktır.)

 
Dahil Olan Hizmetler
 Air Albania Havayolları ile İstanbul - Tiran - İstanbul parkurunda gidiş dönüş uçak biletleri
  4* Otel Kategorisinde 2 Gece Üsküp ve 1 Gece Ohrid olmak üzere toplam 3 gece konaklama
 Sabah kahvaltıları
 Programda Belirtilen tüm transferler
 Programda belirtilen şehir turları
 Gümrük Vergileri
 Şehir vergileri
 Tüm otoban,otopark ve check-point giderleri
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Dahil Olmayan Hizmetler
 Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.-Eur
 Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.-Eur
 Öğle Yemekleri
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Gerekliyse PCR Test ücretleri


GENEL ŞARTLAR
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acente gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Acenteden alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Acenteden bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Acenteden tarafından iptal edilmesi durumunda Acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Acente sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Acente iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik
4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek koşulu ile Acente tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar
6- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.
10- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında
11- Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
12- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
13- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
14- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
15- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
16- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
17- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
18- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acente sorumluluğunda değildir.
19- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
20- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
21- Acente misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Acente iptal koşulları geçerli olacaktır.
22- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Acente tarafından bildirilecektir.
23- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acente tarafından bilgi verilecektir.
24- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
25- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
26- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
27- Acente tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Acente tarafından garanti edilemez.
28- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
29- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
30- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
31- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
32- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
33- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
34- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
35- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
36- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
37- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
38- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
39- Acente zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
40- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
41- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
42- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Acente herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport
1- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
2- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
3- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması Ve Vize alınmış olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
4- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Acente sorumlu olmayacaktır.
5- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
6- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş- çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

İptal Güvence Paketi : 50.-Eur
(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

27 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.05.2024 - 31.05.2024
Oda Kahvaltı
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 349 EUR
2 Oda  2 Kişi

10 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.06.2024 - 14.06.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.06.2024 - 21.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 799 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.06.2024 - 28.06.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

1 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.07.2024 - 05.07.2024
Oda Kahvaltı
499 EUR499 EUR599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 499 EUR
20 Oda  10+ Kişi

8 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.07.2024 - 12.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

15 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.07.2024 - 19.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

22 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.07.2024 - 26.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

29 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.07.2024 - 02.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.08.2024 - 09.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.08.2024 - 16.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.08.2024 - 23.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.08.2024 - 30.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

2 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.09.2024 - 06.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

9 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.09.2024 - 13.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.09.2024 - 20.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.09.2024 - 27.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.09.2024 - 04.10.2024
Oda Kahvaltı
399 EUR399 EUR549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 399 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.10.2024 - 11.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 349 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.10.2024 - 18.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 349 EUR
20 Oda  10+ Kişi

21 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.10.2024 - 25.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 - 12 yaş 349 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Vizesiz Balkan Üçgeni Turu 3 Gece Air Albania HY ile
3 Gece 5 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM